تنها چیزی که ما را نگه داشته است مردم هستند

سرمربی نفت مسجد سلیمان با اعلام این که مشکلات ملی این تیم همچنان پا برجاست اعتقاد داشت داور دیدار یک پنالتی برای تیمش نگرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا مرزبان پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار با حضور در نشست مطبوعاتی درابتدا ضمن ابراز گله از داوری این دیدار گفت: «خیلی سخت بود که بازیکنان جدید را با تیم هماهنگ کنیم. در مورد مسائل تنها مسئله‌ای که می‌توانم بگویم اهانت بزرگی است که به تیم ما می‌شود و باید بررسی شود. هفته گذشته داوری برای بازی ما انتخاب کردند که بعد محروم شد و امروز هم داوری بود که تمام صحنه‌های 50‌ــ‌50 را به ‌نفع حریف سوت زد.»

وی در ادامه افزود: «مشکلات ما همچنان پابرجاست، ما هیچ دریافتی نداشتیم و تنها چیزی که تیم ما را نگه داشته مردم هستند. هیئت مدیره هم به دنبال این است تا پول بیاورد تا حداقل قرض‌های‌مان بدهیم. مشکلات هنوز حل نشده و الان می‌توانیم فقط حرف بزنیم. آینده‌ای که مقابل ما وجود دارد، آینده خاکستری است. تنها مسئله‌ای که ما را امیدوار می‌کند این است که ما این جا برای مردم مبارزه می‌کنیم و از نتیجه امروز هم راضی هستیم.»

مرزبان با اشاره به مشکلات مالی این تیم که هفته گذشته هم  صحبت هایی را مطرح کرده بود اظهار کرد: «مشکلات ما همچنان پابرجاست، ما هیچ دریافتی نداشتیم و تنها چیزی که تیم ما را نگه داشته مردم هستند. هیئت مدیره هم به دنبال این است تا پول بیاورد تا حداقل قرض‌های‌مان بدهیم. مشکلات هنوز حل نشده و الان می‌توانیم فقط حرف بزنیم. آینده‌ای که مقابل ما وجود دارد، خاکستری است. تنها مسئله‌ای که ما را امیدوار می‌کند این است که ما این جا برای مردم مبارزه می‌کنیم و از نتیجه امروز هم راضی هستیم.»

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در مورد عقب‌نشینی تیمش در دقایق پایانی تصریح کرد: «تیم پارس جنوبی در نیمه دوم یک مهاجم قد بلند آورد و جلوی دفاع ما را گرفتند. ما می‌توانستیم ضد حمله بزنیم و شانس این را هم داشتیم اما یک پنالتی صد درصد باید برای ما گرفته می‌شد. وقتی تیم حریف رو به توپ‌های بلند می‌آورد، مجبور هستید که عقب بروید.»

مرزبان در مورد شعار برخی از هواداران مسجد سلیمان گفت: «هواداران باید از تیم حمایت کنند. اینکه تعدادی از آنها شعار می‌دهند درست نیست. برخی‌ها فقط منتظرند تا تیم نتیجه نگیرد و شعار بدهند که این درست نیست. من رنگ تعصب را طور دیگری می‌بینم و به نظرم این تعصب نیست.»

وی در پاسخ به انتقاد برخی از خبرنگاران که اعتقاد داشتند هیثم هاشمی‌زاده دست به اتلاف وقت زده است،‌ گفت: «همان بازیکنی که شما اشاره می‌کنید، بلافاصله پس از زمین خوردن تعویض شد، من اجازه اهانت به شما را نمی‌دهم. من به هیچ وجه این بازیکن را تعویض نمی‌کردم، چون در ضربات ایستگاهی به او احتیاج داشتم، اما وقتی خود او می‌گوید نمی‌تواند بازی کند مجبور شدم تعویضش کنم. برای اینکه به شما ثابت کنم که ما قصد اتلاف وقت نداشتیم، فقط امیدوارم این بازیکن به بازی با فولاد برسد.»

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان ادامه داد: «آرزوی هر مربی است که در زمان حمله حریف، ضد حمله بزند. من مخالف صد درصد وقت‌کشی و روی زمین انداختن هستم. اگر ما نمی‌توانیم از گل‌مان دفاع کنیم، این را درست نمی‌دانم که دست به وقت کشی بزنیم.»

مرزبان در ادامه با اشاره به مشکلات تیمش گفت: «مشکلات ما واقعاً یکی دو تا نیست. به طور مثال بازیکنانی که در نیم‌فصل گرفتیم 600 میلیون ارزان‌تر از بازیکنانی هستند که در نیم‌فصل از ما جدا شدند. به طور مثال بازیکنی مثل پاپی به تیم ما آمده، اما پرداختی به او نداشتیم. بازیکنانی هم که در نیم‌‌فصل اول بازی کردند قراردادشان بسیار پایین است و فقط 30 درصد گرفته‌اند. الان هم مشخص نیست که پول خواهند داد یا خیر. مابه شرکت هواپیمایی بدهکاریم، برای تهیه داروها بدهکاریم، من حاضرم آن 24 درصدی که گرفته‌ام را بدهم، اما روزی که از اینجا می‌روم مطمئن شوم تیم در لیگ برتر مانده است.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.