پیش بازی شهرداری فومن _ پاس همدان

در یکی از دیدارهای هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در گروه دوم دو تیم شهرداری فومن و پاس همدان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم شهرداری فومن در صورتی به مصاف تیم پاس میرود که هفته گذشته سه امتیاز بسیار حیاتی را از ورزشگاه رامشیر صید کرد، فومنی ها این فصل تیمی بسیار مستحکم را راهی مسابقات کرده‌اند، این تیم توانسته با نتایج بسیار خوب برای تیم های دیگر خط و نشان بکشد.

در طرف مقابل پاس همدانی قرار دارد که این فصل بر خلاف فصول قبل نشان داده شرایط لازم برای احیا و صعود به لیگ آزادگان را دارد شاگردان احمد جمشیدیان هفته گذشته در برابر صدر نشین جدول متوقف شد و نتوانست پیروز میدان باشد.

بازیکنان دیار هگمتانه اوضاع خوبی در خط دفاعی دارند و با دریافت تنها ۱۴ گل یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ را در اختیار خود دارند، در طرف مقابل شهرداری فومن برعکس پاس عملکرده است و اوضاع جالبی در کار دفاعی ندارد.

دو تیم در کورس صعود قرار دارند و شاید تیمی که در این دیدار شکست بخورد از سایر تیم ها عقب بماند، این موضوع حساسیت بازی را دو چندان میکند، حال باید دید نتیجه حساس ترین بازی هفته چه خواهد شد.

جایگاه دو تیم در جدول :

شهرداری فومن با ۲۷ امتیاز و با توجه به تفاضل گل منفی در رده پنجم جدول قرار دارد، پاس همدان نیز با ۲۷ امتیاز و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به دیگر تیم ها در جایگاه سوم جدول جای دارد.

نتیجه دیدار رفت :

پاس در بازی دور رفت با نتیجه دو بر صفر پیروز میدان بوده است.

کوبل داوری :

فرهاد امینی - محسن بابایی - مصطفی قاسمی - اکبر اکبری ناظر داوری : بابک وسیله بر

گفتنی است این دیدار از ساعت ساعت ۱۴:۴۵ روز چهارشنبه ۸ اسفند‌ ماه در ورزشگاه آزادی فومن برگزار خواهد شد‌.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.