مس کرمان در دیداری سخت و نفس گیر موفق شد تیم اروند خرمشهر را بانتیجه 2-0 شکست دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حمید حسینخانی مربی تیم فوتبال مس کرمان درخصوص بازی با اروند گفت: تشکر میکنم از مسئولین باشگاه و اصحاب رسانه با توجه به اینکه در طول این چهار هفته شرایط و بستر خوبی را برای تیم فراهم کردند و باتوجه به نتیجه هفته گذشته، ما را در فشار قرار ندادند.

وی افزود: بازی روی آنالیزی که ما انجام داده بودیم و همونطوری که پیش بینی می‌شد کار پیش رفت و واقعا هم جا داره تشکر کنم از زحمتم تک تک بازیکنانمان که در طول این چهار هفته همه جوره در خدمت تیم بودند و آن خواسته هایمان را روی زمین کاملا پیاده کردند.

حسینخانی ادامه داد: در نیمه اول یک مقدار کم کاری هایی به چشم آمد اما در نیمه دوم با توجه به اینکه در بین دو نیمه با توصیه هایی که انجام شد روند کار بهتر شکل گرفت و باتوجه به این که در این بازی دنبال پیروزی بودیم یه تعویض انجام دادیم و تغییر سیستم دادیم و خداروشکر که این تغییر تاکتیک تیممان جواب داد و به خواسته هایمان رسیدیم.

مربی مس کرمان درخصوص داوری گفت: داوری روی هم رفته داوری خوبی بود ولی رو دو سه تا صحنه عجولانه تصمیم گرفت و اخطار های بی دلیلی را به بازیکنان ما دادند و به خصوص روی صحنه دوم به حسین حیدری میتوانست تذکر بده که کارت داد و صحنه ای که به امین جهان کهن کارت داد من فکر میکنم اصلا اخطار نداشت که ایشان تمارض تشخیص داد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.