ذوبی‌ها با چند تغییر نسبت به بازی مقابل الزورا به مصاف النصر خواهند رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ذوب آهن اصفهان امروز و از ساعت 19:15 در ورزشگاه آل مکتوم دوبی میهمان النصر عربستان است و در شرایطی به مصاف این تیم می‌رود که با توجه به تساوی مقابل الزورا نیاز به 3 امتیاز بازی دارد.

در دروزاه ذوبی‌ها در این دیدار رشید مظاهری مثل همیشه ایفای نقش خواهد کرد و در سمت چپ خط دفاع به دلیل اینکه مسعود ابراهیم‌زاده هنوز شرایط بازی ندارد به احتمال زیاد شاهد ادامه حضور حمید ملکی جوان هستیم.

وحید محمدزاده و محمد نژادمهدی زوج موفق خط دفاع ذوب آهن در دیدارهای اخیر هستند که بازهم در این دیدار به میدان خواهند رفت و میلاد فخرالدینی هم در سمت راست بازی می‌کند.

در سیستم 1-4-1-4 مورد نظر منصوریان، حمید بوحمدان در نقش هافبک دفاعی به میدان می‌رود. یک خط جلوتر از او قاسم حدادیفر با بازوبند کاپیتانی به میدان خواهد رفت و در کنار او به نظر می‌رسد علیرضا چراغعلی جوان که در دیدار اخیر تیمش مقابل پدیده خوش درخشید فرصت بازی پیدا کند.

در سمت راست خط حمله از بین محمدرضا عباسی و رضا حبیب‌زاده شانس دومی برای حضور در ترکیب اصلی و اولیه بیشتر است و در سمت راست هم دو گزینه به نام‌های ارسلان مطهری و محمدرضا حسینی شانس بازی دارند که اینجا هم احتمالا به حسینی بازی می‌رسد.

در نهایت در نوک حمله هم طبق شنیده‌ها اوساگوانا آماده این بازی است و می‌تواند برای تیمش به میدان برود و احتمالا بازی خواهد کرد.

333

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.