در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و در هفته دوم، دو تیم استقلال ایران و العین امارات به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی 1 بر 1 به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بازی در نیمه اول آنچنان پر موقعیت نبود اما به هر حال تیم ها می توانستد که دروازه یکدیگر را باز کنند. در دقیقه 23 این بازی ارسال پاتوسی از روی نقطه کرنر یک موقعیت جدی را برای استقلال به همراه داشت که مدافعان العین مانع از گلزنی استقلالی ها شدند. در همین صحنه یکی از بازیکنان استقلال در محوطه جریمه العین سرنگون شد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

در دقیقه 28 بازی العین فرصت داشت که دروازه استقلال را باز کند که شوت معروف از پشت محوطه جریمه به تیر دروازه سیدمهدی رحمتی برخورد کرد و به گل تبدیل نشد. در دقیقه 32 سانتر پاتوسی از روی نقطه کرنر به ایسما رسید و او با ضربه سر توپ را به سمت دروازه العین زد که شانس با اماراتی ها یار بود و این توپ به تیر دروازه برخورد کرد. در دقیقه 35 باز هم العین موقعیت گلزنی داشت که شوت بازیکن العین را مهدی رحمتی با یک سیو خوب مهار کرد.

در آخرین دقایق بازی در نیمه اول، پاتوسی موقعیت گلزنی داشت که شوت او به مدافع العین برخورد کرد. این بازی در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم این جدال با بازی خوب استقلال همراه بود. در دقیقه 52 فرشید اسماعیلی پس از دربیل چند بازیکن توپ را روانه دروازه العین کرد که گلر این تیم، شوت اسماعیلی را مهار کرد.

در دقیقه 53 بازی سانتر پاتوسی بالاخره جواب داد و فرشید باقری موفق شد با ضربه سر برای آبی ها گلزنی کند و نتیجه بازی 1 بر 0 به سود استقلال شد.

در دقیقه 65 گادوین منشا روی یک ضد حمله می توانست دروازه العین را باز کند اما معطل کردن او باعث شد که مدافعان العین بازگردند و موقعیت استقلال به هدر رود. در دقیقه 75 طارق همام پس از اشتباه بازیکن العین، توپ را گرفت و با یک شوت می توانست دروازه العین را باز کند که گلر العین این توپ را مهار کرد.

در دقیقه 83 محسن کریمی که به تازگی وارد میدان شده بود، می توانست با یک شوت سر ضرب دروازه العین را باز کند اما دروازه بان العین با یک واکنش تماشایی شوت او را مهار کرد.

بازی در حال اتمام بود تا اینکه در دقیقه 85 شیوتانی با یک شوت دروازه رحمتی را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند. استقلال به دنبال جبران گل خورده بود که در دقایق اضافی سانتر پاتوسی را بازیکن استقلال به گل تبدیل کرد که داور بازی این گل را آفساید اعلام کرد و گل مردود شد.

این بازی در نهایت با نتیجه تساوی 1 بر 1 به پایان رسید و استقلال پس از شکست هفته اول برابر الدحیل، در این هفته نیز برابر العین متوقف شد و در جدول گروه 3، یک امتیازی شد.

ترکیب دوتیم:

استقلال: مهدی رحمتی، وریا غفوری، پژمان منتظری، روزبه چشمی، میلاد زکی پور، علی کریمی، آیاندا پاتوسی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، گادوین منشا و ایسما

العین: خالد عیسی، محمد فیض العلاوی، محمد سالم، حامد دومبیا، عامر عبدالرحمن، محمد الاهبابی،احمد الحمودی، محمد خلفان، شیوتانی،یسلام الجابری، جمال ابراهیم معروف

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.