پیش بازی پرسپولیس گناوه - پاس همدان

در یکی از دیدار های هفته بیست وسوم لیگ دسته دوم کشور در گروه ب دو تیم پرسپولیس گناوه در خانه به مصاف پاس همدان خواهد رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دو تیم در حالی به مصاف هم می روند که شرایط یکسانی در جدول ندارند، پرسپولیسی ها در حالی وارد هفته بیست و سوم می‌شوند که هفته گذشته در دربی جنوب با دو گل مغلوب استقلال رامشیر شدند.

نماینده بندر گناوه در اولین تجربه خود در لیگ دسته دوم کشور عملکرد خوبی نداشته اند، هم اکنون آن ها شرایط خطرناکی در جدول دارند و با باخت در این بازی کار آن ها دشوارتر خواهد شد.

در طرف مقابل آخرین قهرمان ایرانی در آسیا حضور دارد، پاس این روزها در لیگ دوم شرایط خوبی دارد و در جمع مدعیان صعود به لیگ آزادگان قراردارد، پاسی ها امیدوارند با حمایت مسئولان خود به روزهای خوب خود برسند.

سبزپوشان همدانی در حالی وارد هفته بیست و سوم می‌شوند که هفته گذشته در خانه موفق شدند با نتیجه دو بر یک نفت امیدیه را شکست دهند.

پاس در نقل و انتقالات محروم‌ بوده است و این عملکرد پاس نشان از شرایط فنی بالای این تیم دارد.

باید دید شاگردان احمد جمشیدیان با برد خارج از خانه مقابل پرسپولیس گناوه امید های خود را برای صعود به لیگ یک افزایش می دهند یا قرمز پوشان گناوه با برتری مقابل پاس همدان به اوضاع خود در جدول سر و سامان می دهند!

جایگاه دو تیم در جدول :

پرسپولیس هم اکنون با ۲۳ امتیاز در رده دهم جدول گروه ب قرار دارد، پاس هم با ۳۳ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.

نتیجه دیدار رفت :

پاس همدان در دیدار رفت با دو گل توانست از سد پرسپولیس گناوه بگذرد.

کوبل داوری:

حسین زمانی-مصطفی بابایی -نوید عسگری -مسعود حقیقی ناظر داوری:صفدر احمدی

گفتنی است این دیدار از ساعت 15:00 روز چهارشنبه 22اسفند ماه برگزار خواهد شد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.