معاون ورزش و جوانان گفت: دستگاه ورزش در خصوص اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان جزو اولین‌ها بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

داورزنی در آخرین نشست مشترک روسای فدراسیون‌های ورزشی با وزیر و معاونان وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۷ اظهار داشت: از همه فدراسیون‌های ورزشی کشور که بار اصلی ورزش را به دوش می‌کشند و با تمام مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها ناعادلانه در میادین مختلف آسیایی و جهانی برای ایران افتخار آفریدند تشکر می‌کنم.

وی افزود: اگر اتفاق خوبی در کشور رقم می‌خورد و دل مردم شاد می‌شود در داخل فدراسیونها و با زحمات آنها رقم می‌خورد و ارزیابی ورزش کشور در بخش قهرمانی ارزیابی فدراسیونهاست. اگر خوب کار کرده باشیم ارزیابی مردم خوب است و اگر بد کار کرده باشیم مردم ناراضی هستند. دستگاه ورزش کشور در خصوص اجرای قانون منع به کار گیری بازنشستگان جزو اولین دستگاه های کشور بود.

داورزنی عنوان کرد: هرچند که خیلی نظر مثبتی به اجرای این قانون در ورزش نداشتیم اما به دلیل این که قانون به ما تکلیف کرده بود به سرعت آن را اجرا کردیم و بلافاصله برای ۱۰ فدراسیون که مشمول این قانون می‌شدند سرپرست انتخاب کردیم و انتخابات آنها نیز در حال انجام است. در یک هفته اخیر انتخابات ۵ فدراسیون برگزار شده و به زودی انتخابات ۵ فدراسیون دیگر نیز برگزار می شود تا سال آینده ثبات خوبی در فدراسیونهای ورزشی داشته باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.