مس آخرین بازی سال 96 خود را در ورزشگاه باهنر کرمان در اسفند ماه سال قبل برابر مس رفسنجان انجام داد و با پیروزی دو بر یک برابر این تیم عیدی خوبی به هوادارانش داد و حالا دست بر تقدیر درست یک سال بعد بازهم آخرین بازی سال 97 خود را در کرمان برابر این تیم برگزار می‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دو تیم مس کرمان و مس رفسنجان از سال 93 در رقابت‌های لیگ یک بارها به مصاف هم رفتند و تقابل تمام مسی لیگ یک به دربی ال‌مسینو نیز شهره شده است که روز سه‌شنبه دو تیم مس کرمان و رفسنجان یازدهمین پرده از تقابل رسمی برابر یکدیگر را برگزار خواهند کرد.

در ده مسابقه قبلی، تیم مس کرمان با 5 پیروزی در مقابل سه شکست از حریف خود پیش است و دو بازی دو تیم نیز به تساوی رسیده است.9 بازی دو تیم نیز به تقابلات آن ها در لیگ دسته اول و یک بازی نیز به رویارویی آن ها در جام حذفی برمی‌گردد.

مس کرمان در ده بازی ال مسینو قبلی 8 بار دروازه مس رفسنجان را باز کرده است و در مقابل 6 گل را نیز در این بازی ها دریافت کرده است.

اولین مصاف دو تیم به پائیز سال 87 برمی‌گردد که در چارچوب رقابت‌های جام حذفی، تیم مس رفسنجان در ورزشگاه نوش‌آباد رفسنجان با یک گل مس کرمان را شکست داد.

دو تیم دیگر در بازی‌های رسمی به مصاف هم نرفتند تا بازی رفت پلی‌اف لیگ یک فصل 93 که در اردیبهشت ماه سال 94 برگزار شد و در بازی رفت دو تیم در رفسنجان به تساوی بدون گل رضایت دادند. در بازی برگشت در همان سال مس کرمان موفق شد با تک گل روح‌الله باقری مس رفسنجان را شکست دهد تا با حذف این تیم به دور بعد صعود کند.

دو تیم در بازی‌های لیگ یک سال 95 نیز دو بار به مصاف یکدیگر رفتند که در بازی رفت که در ورزشگاه شهدای رفسنجان برگزار شد، مس کرمان موفق شد با دو گل سعید صادقی و میلاد پورصف‌شکن در رفسنجان مس این شهر را با نتیجه دو بر یک شکست دهد.

اما در بازی برگشت مس رفسنجان در ورزشگاه باهنر این شکست را جبران کرد و موفق شد با همان نتیجه دو بر یک در کرمان مس را شکست دهد که دو گل رفسنجانی‌ها را بهرام رشید فرخی و مدافع مس به اشتباه برای این تیم به ثمر رساندند و علی مرزبان نیز برای مسی‌های کرمان گلزنی کرد.

در پایان آن فصل تیم مس رفسنجان با 58 امتیاز در رده‌ی پنجم جدول قرار گرفت و مس کرمان با 55 امتیاز در جایگاه هفتم جدول ایستاد.

دو تیم در دیدار رفت سال 95 لیگ یک در ورزشگاه باهنر به مصاف هم رفتند  که مس کرمان در خانه موفق شد مس رفسنجان را با تک گل مهدی دغاغله شکست دهد.در بازی برگشت آن سال نیز دو تیم در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان به مصاف هم رفتند که تلاش دو تیم به تساوی بدون گل رسید.

در پایان آن فصل، مس کرمان با 49 امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفت و مس رفسنجان با 43 امتیاز در جایگاه یازدهم جدول قرار گرفت.

در ال‌مسینو دور رفت فصل 96 تیم مس رفسنجان در خانه‌ی خود با گل دقایق پایانی رشیدفرخی موفق شد سه امتیاز این بازی را کسب کند اما در بازی برگشت لیگ یک فصل قبل تیم مس کرمان این شکست را با نتیجه‌ی دو بر یک جبران کرد که اکبرخواه و فیضی گلزنان مس کرمان در این بازی بودند و سجاد حیدری تک گل رفسنجانی ها را به ثمر رساند  .

در پایان آن فصل مس کرمان با 52 امتیاز در رده‌ی هشتم جدول قرار گرفت و تیم مس رفسنجان نیز با 48 امتیاز در جایگاه دهم جدول ایستاد.

و در نهایت در بازی رفت دو تیم در این فصل که در رفسنجان برگزار شد، تیم مس کرمان با تک گل حمید کاظمی سه امتیاز این بازی را کسب کرد تا با دفع پنالتی توسط مهدی اسلامی در این بازی، مس پس از بازی دور رفت و کسب سه امتیاز این ال مسینو، صدرنشینی درلیگ یک را تجربه کند.

مسی‌های شهر کرمان درصدد هستند با کسب پیروزی در این بازی برابر تیم اوج گرفته مس رفسنجان، باانجام یک دبل شیرین برابر این تیم و پیروزی در هر دو بازی رفت و برگشت، با کسب سه امتیاز گام بسیار بلندی برای رسیدن به رتبه‌های صعود بردارند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.