گل ریحان البرز در هفته یازدهم دور برگشت لیگ یک میزبان ملوان بندرانزلی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیمهای فوتبال گل ریحان البرز و ملوان در چهارچوب هفته بیست و هشتم لیگ یک فوتبال و از ساعت ۱۵:۰۰ شنبه ۲۵ اسفند ماه در استادیوم انقلاب کرج به مصاف هم خواهند رفت.

این دو تیم در هفته یازدهم لیگ یک در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۰-۰ و تساوی دو تیم به اتمام رسید. تیم فوتبال گل ریحان البرز نیم فصل دوم را با پیروزی ۲-۰ در خانه خود آغاز کرد و حالا در هفته یازدهم نیم فصل دوم پذیرای ملوان بندر انزلی است.

تیم فوتبال گل ریحان البرز به دلیل اینکه فاصله ی کمی با تیم های صدر و دوم جدول دارد این روزها شرایط حساسی دارد و شانس صعودش به لیگ برتر تقریبا بالاست و برای این شانس خود تمام تلاشش را می کند تا در بازی های آینده ی خود حتی اندکی غفلت نکند و همچنین تیم ملوان که تازه شرایط خوب خودش را بدست آورده نمی خواهد به هیچ وجه در این دیدار حساس شکست بخورد و به دنبال یک نتیجه ی خوب دیگر است.

ملوانان در صورتی پای به این بازی خواهند گذاشت که در طول هفته گذشته شرایط عجیبی را تجربه کردند و با مشکلات عدیده‌ای خود را به کرج رساندند. باتوجه به این تفاسیر و عدم آمادگی لازم ملوانان؛ باید منتظر طوفان یاران مجتبی حسینی در ورزشگاه انقلاب کرج باشیم تا فاصله خود را با صدر کمتر کنند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.