دو مربی سرشناس اروپایی در حال حاضر گزینه های تیم های ملی ایران و امارات به شمار می آیند و باید دید ظرف روزهای آینده کدام مربی راهی کدام کشور خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حالی که گفته می شود سرمربی تیم ملی ایران ظرف سه چهار روز آینده معرفی می شود نام هروه رنار سرمربی فرانسوی تیم ملی مراکش به عنوان اصلی ترین گزینه تیم ملی مطرح است. رنار 50 ساله که در جام جهانی با تیم ملی مراکش رودرروی تیم ملی ایران قرار گرفت در حالی که امروز به عنوان نزدیکترین احتمال برای هدایت تیم ملی مطرح است که برخی رسانه ها او را گزینه تیم ملی امارات می دانند.

آلبرتو زاکرونی سرمربی ایتالیایی امارات که توانست این تیم را به مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا برساند نتوانست انتظارات اماراتی های میزبان جام ملت ها را برآورده کند و حالا این کشور به دنبال یک سرمربی جدید برای رقابت های مقدماتی جام جهانی و دیگر تورنمنت های پیش رو است. امروز فاکس اسپورت آسیا به نقل توئیتر خانه فوتبال خاورمیانه نوشت که رسانه های اماراتی خبر از مذاکرات با برت فن مارویک مربی سابق تیم ملی استرالیا و هروه رنار مربی فرانسوی تیم ملی مراکش می دهد.

نکته اما اینجا است که علاوه بر رنار در روزهای گذشته نام برت فن مارویک هم برای هدایت تیم ملی ایران مطرح بوده است و با توجه به گزارش "فاکس اسپورت" به نظر می رسد ایران و امارات رقابتی جدی را برای انتخاب سرمربی از میان گزینه های مشترک دارند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.