دروازه بان تیم نساجی گفت: شیطنتی نکردم، اما نمی‌دانم چرا هواداران استقلال به رنگ دستکش من حساسیت دارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حامد لک پس از شکست یک بر صفر تیم نساجی مقابل استقلال گفت: خیلی خوب بازی کردیم، اما با یک اتفاق مشکوک درون محوطه جریمه مان داور برای استقلال پنالتی گرفت. در ادامه تمام تلاشمان را برای به تساوی کشیدن بازی و حتی زدن گل برتری به کار گرفتیم، اما متأسفانه موفق نبودیم. در کل بازیکنانمان از جان مایه گذاشتند و خیلی خوب بازی کردند. خودم هم تمام تلاشم را برای خوب بازی کردن انجام دادم.

او درباره حساسیت هواداران استقلال نسبت به خودش بیان کرد: همه جای دنیا در فوتبال این اتفاق‌ها می‌افتد. شیطنتی نکردم و نمی‌دانم چرا هواداران استقلال به رنگ دستکش و کفش من حساسیت دارند.

لک درباره کمتر بازی کردنش در این فصل اظهار داشت: از ۲۲ بازی این فصل در ۱۵ دیدار بازی کردم، اما از زمان حضور مجید جلالی در نساجی تنها مقابل ذوب آهن بازی کردم و یک بازی هم سه کارته شدم و بازی نکردم. در بازی‌های بعدی هم دروازه بانمان خوب کار کرد و با نظر جلالی بازی نکردم. در بازی با نفت مسجدسلیمان اخراج شدم و مقابل پرسپولیس در فهرست تیم نبودم.

دروازه بان نساجی درباره اینکه شنیده می‌شود هواداران این تیم او را تحت فشار قرار می‌دهند، گفت: هواداران قائمشهری را دوست دارم و این دوست داشتن ۲ طرفه است. بعضی وقت‌ها امکان دارد در تیمت بازی نکنی، اما این دلیل بد بودن هوادار یا بازیکن نیست. هواداران نساجی را دوست دارم و دلیل اینکه این تیم را انتخاب کردم همین هواداران هستند. آن‌ها همیشه پشت تیم بودند و از تشویق هایشان لذت می‌برم.

لک درباره مشکلات مالکیتی باشگاه نساجی اظهار داشت: نزدیک عید است، اما مالک باشگاه هیچ کمکی به بازیکنان و کادرفنی نمی‌کند. با وجود اینکه مجید جلالی هیچ پشتوانه‌ای ندارد، اما با بچه‌ها صحبت کرده و آن‌ها را برای بازی و تمرین کردن قانع می‌کند. باید در تیم همدلی و اتحاد باشد. حدادیان تاکنون لطف داشته، اما باید از این به بعد هم به وضعیت تیم رسیدگی کند چراکه نساجی تازه به لیگ برتر آمده و باید از آن حمایت شود تا بازیکنان با انگیزه تمرین کنند. شب عید است، اما پولی به ما نداده‌اند.

او درباره میزان دریافتی بازیکنان نساجی گفت: تاکنون ۴۵ درصد قراردادمان گرفته‌ایم، اما باید تا نیم‌فصل ۵۰ درصد پرداخت می‌کردند. پس از نیم‌فصل هم باید ۲۰ درصد قرارداد را به ما می‌دادند که تاکنون پولی پرداخت نشده است.

لک درباره اینکه به نظر می‌رسد دلیل این مشکلات نساجی حضور ۲ مالک در باشگاه است، گفت: از این اختلاف بی خبر هستم. حدادیان و صنیعی‌فر برای تیم طحمت می‌کشند، اما دنبال اتحاد هر ۲ نفر هستیم و می‌خواهیم استانداری هم به نساجی کمک کند. این تیم تنها دلخوشی مردم قائمشهر است چراکه این شهر نه سینما دارد و نه هیچ چیز دیگری. نساجی باید با همدلی و اتحاد جان بگیرد و بازی به بازی بهتر شود. اگر بازی‌های متوالی را ببازیم تیم رو به بحران و افول می‌رود و دیگر هواداران هم حمایت نمی‌کنند.

او درباره اظهارات حامد شیری مبن‌ی بر اینکه بازیکنان نساجی تا زمان روشن نشدن تکلیف تیم در تمرینات شرکت نمی‌کنند تصریح کرد: وقتی بزرگ‌تر تیم حرف بزند ما هم همان کار را انجام می‌دهیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.