در حالی که عربستانی ها در یک سال گذشته به مصاف رقبایی همچون ایتالیا و برزیل رفتند امشب با حریفی به نام گینه استوایی روبرو می شوند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یکی از جالب ترین دیدارهایی که در فیفا دی امروز و در راستای آماده‌سازی تیم های مختلف  برگزار می شود توسط عربستانی ها برگزار خواهد شد. دیداری که یک طرف آن عربستانی ها حضور دارند و در طرف دیگر آن نیز حریفی گمنام به نام گینه استوایی به میدان خواهد رفت.

این اتفاق در  حالی می افتد که عربستانی ها در یک سال و اندی اخیر و برای آماده سازی خود جهت حضور موفق در جام جهانی و جام ملت های آسیا در برابر رقبای بزرگی قرار گرفته بود که در این میان می توان به رقبایی همچون برزیل، ایتالیا، بلژیک، اوکراین، آلمان و پرو اشاره کرد که تقریبا همه آنها توانستند بر عربستانی ها پیروز شوند.

عربستانی ها پس از عملکرد ناموفق خود در جام ملت های آسیا به رده هفتادم دنیا و هفتم آسیا رسیدند. این در حالیست که حریف عجیب این تیم در دیدار امشب در رده یکصد و چهل و هشتم دنیا و رده چهل و سوم آفریقا قرار دارد. آنها در یک سال اخیر در 9 دیدار به میدان رفتند و در این به هفت شکست و تنها دو پیروزی(که هر دو برابر تیم ملی سودان بود) دست یافتند. در مقابل بازی های این تیم باید به آمار عربستانی ها نیز در یک سال اخیر اشاره کرد که آنها در بیست و سه بازی در میدان حضور یافتند و به یازده شکست، هفت پیروزی و پنج تساوی دست پیدا کردند.

انتخاب حریفی به نام گینه استوایی برای عربستانی ها همه هواداران فوتبال کشورمان را به یاد حریفی به نام سیرالئون می اندازد که تیم ملی کشورمان حدودا یک سال پیش روبروی آن قرار گرفتند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.