مهاجم اهل آفریقای جنوبی استقلال با وجود این که به گفته شفر پنالتی زن اول تیمش هست حتی یک پنالتی هم نزده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آیاندا پاتوسی بازیکنی است که به گفته شفر  پنالتی زن اول استقلال است و باید در دربی ۸۹ هم ضربه را می‌زد که فرشید اسماعیلی پشت ضربه ایستاد و البته آن را از دست داد.

اما نکته جالب این است که از زمانی که پاتوسی با استقلال قرارداد امضا کرده چهار پنالتی به نفع استقلال گرفته شده که هیچ کدام از آنها را به سمت دروازه نزده است و بازیکنانی مثل وریا غفوری، مرتضی تبریزی، محسن کریمی و فرشید اسماعیلی ضربه ها را به سمت دروازه روانه کرده اند.

در طول مدتی که پاتوسی در استقلال حضور دارد بیشتر ضربات ایستگاهی را به سمت دروازه های حریف روانه کرده که البته هیچ کدام از آنها به موقعیت های جدی گل تبدیل نشده است اما فعلا ضربات پنالتی به بازیکنان داخلی می رسد و پاتوسی در مدت حضورش در جمع آبی پوشان حتی یک ضربه پنالتی هم به سمت دروازه حریفان روانه نکرده است.

با وجود تمام حواشی که در مورد پنالتی فرشید اسماعیلی به وجود آمده بود کامنت آیاندا پاتوسی زیر پست او نشان داد که این بازیکن به هیچ عنوان از نزدن پنالتی ناراحت نیست و از هم تیمی خود خواست که برای بازی های بعدی خود را آماده کند و از اینکه پنالتی را از دست داده ناراحت نباشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.