مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت که به خوبی صنعت نفت را آنالیز کرده و شاگردانش برای شکست این تیم به آبادان آمده‌اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی تارتار در با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی اظهار داشت: با مردم استان خوزستان به خاطر حادثه سیل و مشکلاتی که برای آنها ایجاد شد، ابراز همدردی می‌کنم. از مردمی که از همه نظر به این مردم مصیبت‌دیده کمک کردند، تشکر می‌کنم.

شوک روز؛ ستاره میلیاردی استقلال این تیم را ترک می‌کند

نقشه بزرگ باشگاه پرسپولیس؛ معاوضه عالیشاه با ستاره لیگ برتر

وی درباره دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: با بردی که هفته گذشته به دست آوردیم، شرایط روحی بهتری نسبت به هفته‌های قبل داریم. مقابل صنعت نفت که هواداران پرشوری دارد، بازی سنگینی داریم و مطمئنم به خاطر حضور هواداران پرشور آبادانی، بازی زیبایی از آب درمی‌آید. حریف را به خوبی آنالیز کردیم و می‌دانیم روی زمین و بابرنامه بازی می‌کند. صنعت نفت تیم خوبی است و جایگاه واقعی این تیم در رده سیزدهم جدول نیست.

سرمربی پارس جنوبی با بیان اینکه فکر می‌کند دیدار فردا یک بازی جذاب از آب درمی‌آید، تصریح کرد: امیدوارم با ارائه یک بازی خوب، به سه امتیاز این دیدار دست یابیم. ضمن احترام به تیم صنعت نفت، ما برای سه امتیاز به آبادان آمده‌ایم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

تارتار در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کند پارس جنوبی چه رده‌ای در پایان فصل به دست می‌آورد، خاطرنشان کرد: ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به رتبه‌ای آبرومند برسیم. بازیکنان باکیفیت و کم‌ادعا داریم. مشکلات فراوانی داریم، اما هدف ما این است که رتبه‌ای آبرومند کسب کنیم و مردم استان بوشهر به تیم خود افتخار کنند. امیدوارم مسئولان هم به خودشان بیایند و قدر این تیم را در استان بوشهر بدانند.

وی درباره حمایت هواداران تیمش گفت: می‌دانم راه‌ها بسته است، اما امیدوارم هواداران به شهر آبادان بیایند و به ما کمک کنند. اگر هم نیایند، بدانند ما به عشق آنها بازی می‌کنیم.

 

 

انتهای پیام/