موتور گلزنی شماره 9 مقابل سایپا روشن شد؛

خرید نیم فصل دوم پرسپولیس بالاخره موفق شد نخستین گل خود را برای این تیم به ثمر برساند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم های فوتبال پرسپولیس و سایپا در آخرین بازی از هفته بیست و پنجم لیگ برتر امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.

برانکو ایوانکوویچ به دلیل فشردگی برنامه بازی های پرسپولیس و خستگی بازیکنان این تیم، با چند تغییر سرخپوشان را به زمین فرستاده بود. از جمله این تغییرات می توان به نیمکت نشینی مهدی ترابی اشاره کرد.

ستاره تیم پرسپولیس که از ابتدای نیم فصل دوم به این تیم آمده و در همه بازی ها هم برای سرخ ها موثر ظاهر شده، تا قبل از بازی امروز در زمینه ساختن گل و ارسال پاس گل برای هم تیمی هایش یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود و خیلی زود به یک مهره بی جانشین برای تیم برانکو تبدیل شد. نمایش نه چندان ایده آل پرسپولیس در نیمه اول بازی امروز هم باعث شد برانکو خیلی زود از این بازیکن بخواهد که خودش را گرم کند و برای ورود به زمین آماده باشد.

سرانجام ترابی در ابتدای نیمه دوم وارد زمین شد و در روند بازی پرسپولیس تغییر محسوسی ایجاد کرد. ترابی علاوه بر اینکه مثل دیدارهای قبلی برای تیمش موثر بازی کرد، این بار توانست کاری را که تا پیش از امروز انجام نداده بود، انجام دهد. در حالی که پرسپولیس با نتیجه 2 بر یک از سایپا جلو بود، پاس رو به عقب علیپور با دریبل و نهایتا شوت ترابی همراه شد. این ضربه به درون دروازه سایپا رفت و اولین گل مهدی ترابی با پیراهن پرسپولیس مقابل تیمی زده شد که این بازیکن در آنجا پرورش یافت و حتی تا هفته پانزدهم لیگ همین امسال هم برای آن تیم بازی می کرد.

 

 

انتهای پیام/