هوگو لوریس، کاپیتان فرانسوی تاتنهام، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل منچسترسیتی حاضر شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 با مهار پنالتی سرخیو آگوئرو در دیدار رفت، هوگو لوریس نقش مهمی در پیروزی تاتنهام با یک گل مقابل سیتی ایفا کرد و حالا این دروازه بان باتجربه معتقد است اگر آنها نمایش خوبی نداشته باشند ممکن است چند گل از سیتیزن ها دریافت کنند.

دیدار برابر منچسترسیتی: "ما باید تلاش فراوانی برای پیروزی در این بازی انجام دهیم. فردا یک بازی متفاوت در انتظار تاتنهام خواهد بود و باید با جاه طلبی در میدان حاضر شویم. هر فصل شرایط ما بهبود می یابد و ما می خواهیم در هر فصل بیشتر قادر به مبارزه در میادین بزرگ باشیم. ما در شرایط خوبی قرار داریم و این فرصت بزرگی برای باشگاه است.

باید گام به گام قدم برداریم و این مسئله بسیار مهم است. ما می خواهیم از این لحظه لذت ببریم. ما همه هیجان زده و آماده ایم تا در دیدار فردا شب مبارزه کنیم و همه بازیکنان تاتنهام علاقه دارند در چنین دیدارهای حساسی به میدان بروند."

کلین شیت در بازی رفت: "در چنین دیدارهایی بسته نگه داشتن دروازه خصوصا در خانه بسیار مهم است. ما با یکی از بهترین تیم های اروپایی روبرو هستیم و اگر ضعفی به حریف نشان دهید، آنها می توانند چندین بار دروازه شما را باز کنند و به همین دلیل معتقدم برتری 0-1 در بازی رفت نتیجه خوبی بود."

غیبت هری کین: "یافتن جانشین برای بازیکنی مانند هری کین بسیار دشوار است. اما همه آماده هستند تا به در شرایط مهم به تیم کمک کنند. همه بازیکنان باید آماده مبارزه و تلاش حداکثری باشند و در این دیدار همه چیز معطوف به عملکرد تیمی است."

 

 

انتهای پیام/