رئال در مقایسه با روزهای ابتدایی حضور زیدان روی نیمکت مربیگری این تیم، گل‌های بیشتری دریافت می‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی، رئال‌مادرید در بازی‌هایش در این فصل، در مقایسه با فصل پیش، کمتر مالکیت توپ و میدان را در اختیار دارد. در عین حال تأکید شده که رئال در مقایسه با روزهای ابتدایی حضور زیدان روی نیمکت مربیگری این تیم، گل‌های بیشتری دریافت می‌کند.

رئال در این فصل در 66 درصد دقایق در بازی‌هایش، مالکیت توپ و میدان را بر عهده داشت و در 33 درصد مواقع مالکیت توپ را از دست می‌داد اما در فصل گذشته، این آمار به طرز فاحشی به نفع تیم مادریدی بود. آنها به طور میانگین در 87 درصد مصاف‌هایشان مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتند و در 13 درصد مواقع شاهد از دست رفتن مالکیت توپ بودند.

آنها در بازی اخیرشان مقابل دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا، که با تساوی به پایان رسید 40/11 مالکیت توپ را در اختیار داشتند و در بازی با لاس پالماس در لالیگا که مساوی شد نیز 45/45درصد مالک توپ و میدان بودند. دیگر بازی آنها مقابل ویارئال که آن نیز با تساوی به پایان رسید، با 59/02 مالکیت بر توپ و میدان همراه بود.

رئال در فصل جاری 66 درصد گل‌ها را به نفع خودش می‌بیند و 33 درصد از گل‌هایی که در بازی‌های این فصل رئال به ثمر رسیده، وارد دروازه کهکشانی‌ها شده است اما در فصل گذشته، 77 درصد از گل‌ها به نفع رئال بود و تنها 23 درصد از آنها وارد دروازه رئال‌مادرید می‌شد.

اگرچه رئال در اکثر بازی‌هایش در این فصل موفق به کسب امتیاز شده و چندین برد به دست‌آورده اما نکته جالب توجه اینجاست که آنها در خیلی از این بازی‌ها نتوانسته‌اند دروازه‌شان را بسته نگه دارند. رئال در مصاف‌هایش با لاس پالماس و دورتموند در دقایق پایانی مسابقه گل خورده. آرائوخو در دقیقه 84 دروازه رئال را باز کرد و شورله در دقیقه 87 موفق به گلزنی برای دورتموند شد.

 

انتهای پیام/