سرمربی شیاطین سرخ می‌گوید فصل آینده هم تنها یک معجزه می‌تواند باعث شود که شاگردان او برای قهرمانی در لیگ برتر شانس داشته باشند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اولگنار سولسشایر در نشست خبری پیش از آخرین بازی این فصل تیمش در لیگ برتر انگلیس که یکشنبه شب در خانه مقابل کاردیف است، اعتراف کرد که فصل آینده هم مردان او جزو مدعیان قهرمانی نیستند، مگر اینکه معجزه‌ای رخ دهد.

سولسشایر که تیمش با 29 امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی صدرنشین وارد هفته پایانی می‌شود، گفت: من فکر می‌کنم که به اندازه کافی صادق بوده‌ام وقتی گفتم که رقابت برای کسب قهرمانی فصل آینده هم نیازمند داشتن فصلی معجزه‌آساست، چون ما تا الان که از نظر امتیازی با مدعیان فاصله بسیار زیادی داریم. بنابراین فصل آینده ما باید برای کم کردن این فاصله تلاش کنیم. اگر بتوانیم تا ماه‌های فوریه و مارس در نزدیکی مدعیان بمانیم عالی می‌شود، وگرنه آن موقع هم باید ببینیم که کدام بازیکنان می‌توانند چند سال دیگر در این تیم بمانند.

سولسشایر همچنین با اشاره به بازی تیمش مقابل کاردیف گفت: آنتونیو والنسیا برای مدت پنج شش ماه آماده نبوده است. متأسفانه او در این فصل واقعاً به دردسر افتاد. به این حال او احساس می‌کند که می‌تواند در این بازی آخر نقشی داشته باشد و من هم امیدوارم که او با نشان خودش در تمرینات بتواند فرصتی برای ارائه یک بازی خوب در پایان فصل و یک خداحافظی شایسته با تیم داشته باشد. والنسیا برای منچستریونایتد خدمتکاری فوق‌العاده بود. من فکر می‌کنم که او سال‌هاست کاپیتان تیم ما بوده. آندر هررا هم ممکن است بازی کند.

سرمربی شیاطین سرخ تأکید کرد: من هنوز چیزی درباره آینده این دو نفر نمی‌دانم. ما هنوز تیم‌مان را انتخاب نکرده‌ایم و شاید والنسیا و هررا بعدها اعلام کنند که درباره دوران بازیگری‌شان چه برنامه‌ای دارند. در فوتبال شما هیچ چیز را نمی‌توانید پیش‌بینی کنید. تابستان امسال برای ما تابستان بزرگی خواهد بود. بازیکنانی هستند که قراردادها‌ی‌شان تمام می‌شود و برخی دیگر قطعاً به جمع ما اضافه می‌شوند. چند بازیکن جوان به تیم ما خواهند آمد. من با استعدادیاب‌های باشگاه تماس داشتم و ما چند بازیکن جوان را شناسایی کرده‌ایم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.