هافبک پرسپولیس امیدوار است طی چهارمین فصل حضورش در این تیم کلکسیون خود را با دستیابی به جامی دیگر تکمیل کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس اکنون با اختلاف سه امتیازی نسبت به سپاهان از بیشترین شانس برای تصاحب دوباره عنوان قهرمانی برخوردار است و امیدوارند با پیروزی برابر ماشین سازی، این مهم را به سرانجام برسانند.

کمال کامیابی نیا که طی فصول اخیر یکی از تاثیرگذارترین و باثبات‌ترین بازیکنان برانکو ایوانکوویچ در ترکیب سرخپوشان بوده، امیدوار است در این دیدار موفق به کسب نتیجه لازم بهمراه هم‌تیمی‌هایش شود.

او طی چهارمین فصل حضورش در پرسپولیس به یک نائب قهرمانی در لیگ برتر، دو قهرمانی لیگ برتر و یک قهرمانی سوپرکاپ دست یافته تا کلکسیون جالب توجهی از عناوین فصول اخیر فوتبال ایران را در اختیار داشته باشد. کامیابی نیا که بازیکن تاثیرگذار خط میانی این تیم برابر ماشین سازی با توجه به تاکتیک حریف در سود بردن از ضدحملات و نمایش تدافعی خواهد داشت، باید دید قادر خواهد بود از این فرصت بزرگ برای نمایش موفقی دیگر سود ببرد یا خیر.

کامیابی نیا که معمولا در دیدارهایی که حریفان در فاز تدافعی حضور می‌یابند با اضافه شدن به خط هجومی تیم سعی در سود بردن از قدرت گلزنی و شوتزنی خود دارد، باید دید قادر است در این دیدار تیمش را به یک موفقیت بزرگ برساند یا خیر.

هافبک جنگنده پرسپولیس سابقه بازی در تبریز و تیم شهرداری را نیز به مدت یک فصل در کارنامه دارد و جالب اینکه در آن مقطع در پست مهاجم به میدان می‌رفت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.