سایپا در حالی آخرین بازی فصل را برابر صنعت نفت برگزار می‌کند که در خطوط دفاعی و دروازه تنها یک بازیکن باتجربه خواهد داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

، نارنجی پوشان در حالی فصل را به اتمام می‌رسانند که برخلاف سال قبل نتوانستند سهمیه آسیایی کسب کنند ولی همچنان جزو تیم‌های نیمه بالای جدول هستند و این شانس را دارند تا با برتری در مسابقه امشب مقابل صنعت نفت آبادان، به رده ششم صعود کرده و فصل را در رتبه نسبتا خوبی به اتمام رسانند.

سایپا در شرایطی امروز به مصاف صنعت نفت می‌رود که احتمالا در خط دفاعی این تیم بازیکنان جوان ازجمله طاها شریعتی، سید ابوالفضل جلالی و حتی امید دره به کار گرفته خواهند شد و تنها کسی که در عقب زمین نارنجی پوشان تجربه بالایی دارد، حامد فلاح‌زاده دروازه‌بان این تیم است.

فلاح‌زاده در ۱۶ بازی این فصل که در ترکیب سایپا قرار گرفته، عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشته و توانسته در این تعداد بازی، آمار خوب ۱۰ کلین‌شیت را از خود بر جای بگذارد و احتمالا اگر تعداد بازی بیشتری در نیم‌فصل اول و ابتدای دور برگشت به او می‌رسید، این دروازه‌بان هم می‌توانست بیشترین کلین‌شیت را در طول لیگ هجدهم داشته باشد.

او که پنجمین فصل حضورش در سایپا را پشت سر می‌گذارد، هفته قبل تلاش زیادی برای بسته نگه داشتن دروازه تیمش برای چهارمین مسابقه پیاپی و ثبت یازدهمین کلین‌شیت فصل داشت و دو موقعیت جدی را از استقلال خوزستان گرفت ولی در نهایت روی یک ارسال از سمت راست زمین دروازه‌اش باز شد، اما فلاح‌زاده امشب که برابر یک تیم خوزستانی دیگر قرار می‌گیرد، امیدوار به انجام این کار است تا سایپا فصل را با موفقیت تمام کند.

 

انتهای پیام/