منچسترسیتی بعد از موفقیت تاریخی‌اش در فتح هر سه جام فوتبال باشگاهی انگلیس، در خیابانهای شهر منچستر رژه رفت تا شادی خود را با هوادارانش شریک شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 منچسترسیتی که به اولین تیم انگلیسی‌ای تبدیل شده که در یک فصل هر سه جام فوتبال باشگاهی این کشور را فتح کرده، برای شریک شدن این افتخار تاریخی با هوادارانش در خیابانهای شهر منچستر رژه رفت و بازیکنان این تیم به ابراز احساسات هوادران‌شان پاسخ دادند.

پپ گواردیولا و شاگردانش از سوی هزاران هوادار سیتی در خیابانهای این شهر مورد استقبال قرار گرفتند. هوادارانی که شهر را به رنگ آبی آسمانی در آورده بودند. وینسنت کمپانی، کاپیتان سیتی که این تیم را ترک خواهد کرد، رهبری جشن این تیم در خیابانهای شهر را به عهده داشت و هواداران سیتی برای ادای دین به کاپیتان باسابقه خود از او با شعرهایی که در وصفش آماده شده بود استقبال کردند.

کمپانی که از ابراز احساسات و قدرشناسی هوادران منچسترسیتی احساسی شده بود در پایان صحبت‌هایش برای آنها با انجام حرکتی که به مایک‌دراپ معروف شده به حضور یازده ساله خود در این تیم پایان داد.

دوازده ماه بعد از آخرین رژه قهرمانی منچسترسیتی در خیابانهای شهر منچستر، آبی آسمانی‌ها بار دیگر به خیابانهای این شهر بازگشتند با این تفاوت که این بار جامهای اتحادیه و حذفی انگلیس را نیز با خود به همراه داشتند.

01407579

انتهای پیام/