باشگاه الاهلی قطر با جذب چشمی، الزهر و مارکوس برک و همچنین حفظ امید ابراهیمی و دی یونگ امیدوار است حداقل در میان 4 تیم برتر رقابت های فصل پیش رو قرار بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 باشگاه الاهلی قطر پرونده جذب بازیکنان خارجی اش را بسته و با سه بازیکن جدید به توافق کامل رسیده است.

بر اساس سیاست های نقل و انتقالاتی باشگاه در پنجره تابستانی، روزبه چشمی جانشین جان کارلوس ونزوئلایی شده و مارکوس برگ مهاجم سوئدی جای مکدونالد را در الاهلی گرفت. در نهایت نبیل الزهر وینگر مراکشی نیز جانشین هموطنش محسن متولی شد.

در این فصل از رقابت های لیگ ستارگان قطر قرار بر این شده که قانون 1+4 استفاده شود؛ که می تواند متشکل از 4 بازیکن خارجی و یک بازیکن از کشورهای عرب زبان باشد.

نبیل الزهرِ مراکشی با همین قانون توانسته به الاهلی برسد که دی یونگ و ابراهیمی را از فصل قبل حفظ کرده و امیدوار است با اضافه شدن چشمی و مارکوس برگ تیم خوبی برای سرمربی اسپانیایی فراهم کند. مدیران باشگاه الاهلی برای تقویت تمام خطوط خود اقدام به جذب بازیکن برای فصل آینده کرده اند و امیدوارند نمایش خوبی در فصل پیش رو داشته باشند.

قرارداد 3 بازیکن جدید الاهلی به دستور رئیس باشگاه الاهلی پس از انجام تست های پزشکی یک ساله و مشروط امضا شده و قابل تمدید است. ضمن اینکه بازیکن های قرض داده شده به تیم بازخواهند گشت.

ضمن اینکه بازیکنان الاهلی برای آمادگی هرچه بیشتر قرار است اردویی در هلند داشته باشند. فصل گذشته برای الاهلی با رتبه پنجم خاتمه یافت ولی امیدوارند در فصل پیش رو با توجه به خریدهایی که در حال نهایی کردن قراردادشان هستند و همینطور اردوی مناسبی که در نظر گرفته شده، حداقل در میان چهار تیم بالای جدول قرار بگیرند و در صورت مناسب بودن شرایط، برای کسب قهرمانی مسابقات هم تلاش کنند.

01408785

انتهای پیام/