اتهام تجاوز جنسی به نیمار، حواشی فراوانی برای این فوق ستاره برزیلی ایجاد کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نیمار روزها و ساعات بسیار سخت و دشواری را پشت سر می گذارد. فوق ستاره برزیلی پی اس جی متهم به آزار جنسی یک زن در هتلی در شهر پاریس شده است. اتفاقی که گفته می شود 15 ماه می رخ داده است.

این خبر ابتدا چند روز پیش فاش شد. آسوشیتدپرس می‌گوید که به گزارش پلیس در مورد آن حادثه دسترسی پیدا کرده. بر اساس این گزارش، واقعه روز 15 می در هتلی لوکس در شهر پاریس اتفاق افتاده است. بر اساس این گزارش پلیس، زن مدعی، جمعه این هفته در شهر سائوپائولو به پلیس برزیل مراجعه کرده و علیه نیمار شکایت تنظیم کرده است.

این اتهام که البته هنوز اثبات نشده، با مصدومیت صبح امروز او همراه شد تا هفته تلخ نیمار کامل شود. او به دلیل همین مصدومیت، کوپا آمه ریکا را از دست خواهد داد.

در همین رابطه امروز کمپانی بزرگ "مسترکارت" اعلام کرد که تمام برنامه های تبلیغی خود با نیمار را به حالت تعلیق درآورده است. این کمپانی با نیمار چندین برنامه تبلیغاتی ضبط کرده و قرار بر این بود که در طول کوپا آمه ریکا پخش شود اما پس از اتفاقات اخیر، تصمیم بر این شد که تا زمان روشن شدن حقایق، همکاری دو طرف معلق شود که قطعا خبر بدی برای نیمار محسوب می شود.

مستردکارت در بیانیه ای رسمی این موضوع را اعلام کرد و تا زمانی که نیمار از این اتهام تبرئه نشده، تمام قول و قرارهای قبلی به حالت تعلیق در می اید.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.