ادن هازارد به طور رسمی تا ساعاتی دیگر یا نهایتاً طی امروز و فردا به عنوان خرید جدید باشگاه رئال مادرید، از سوی کهکشانی‌ها معرفی خواهد شد، خریدی که از همین حالا به عنوان مشکل‌گشای تمام ناکامی‌های فصل گذشته سفیدپوشان مادریدی تلقی می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ادن هازارد هافبک - مهاجم محبوب فلورنتینو پرز و رئال مادرید، با حضور رسمی‌اش طی ساعات آینده در جمع کهکشانی‌ها، بخش مهمی از تاریخ دوران بازیگری‌اش را رقم خواهد زد تا همانند دوران اولیۀ حضورش در باشگاه لیل، فوتبال برایش به اوج هیجان برسد و شاهد آخرین امضای این بلژیکی خوش استایل، بر روی توپ فوتبال باشیم.

هازارد در چلسی کارنامه‌ای بسیار موفق را داراست، پسری که با پوشیدن پیراهن شمارۀ 10 ثابت کرد که لیاقت آن را به خوبی دارد و با کسب عناوین مختلفی چون لیگ اروپا و لیگ برتر انگلیس، با تجربه‌ای بسیار ارزشمند و موفق، چمدان‌های خود را به مقصد شهری بست، که در آن غالباً ستاره‌ها یا بسیار خوشبخت‌اند یا بسیار افسرده! جایی که هازارد خود تعیین خواهد  کرد که از کدام دسته از بازیکنان  راه‌یافته به برنابئو خواهد بود، افسانه‌ها یا منفورها!

آخرین ستاره‌ای که از لیگ برتر انگلیس به رئال مادرید پیوست، سرانجام خیلی خوشی نداشت! ستاره‌ای به نام گرت بیل که از شمال لندن و بازی کردن در پست دفاع چپ، یک شبه پلۀ ترقی را طی کرده بود و در قامت یک سوپراستار در کنار کریستیانو رونالدو افسانه‌ای حاضر شده بود، او اما خیلی زود ثابت کرد که مرد رویاهای برنابئو نیست و فقط یک سوپراستار به ظاهر خوش استایل است و رفته رفته تبدیل به یک ستارۀ منفور در رئال مادرید شد، همانند اتفاقی که برای آنخل دی‌ماریا در کنار دیگر ستارگان بزرگ این تیم رقم خورد.

ادن هازارد نه می‌تواند از این قاعده مستثنی باشد و نه می‌تواند بخشی از دستۀ شکست خورده‌ها، همه چیز به این شیرینی این لحظات نخواهد بود و نیست! فضای استمفورد بریج با سانتیاگو برنبائو به هیچ عنوان مقایسه شدنی نیست، نشریات لندن به هیچ وجه به بی‌رحمی مادرید و دیگر شهرهای همیشه در تضاد با قوهای سپید نبوده‌اند و هرگز هیچ‌یک از عکس العمل‌های این ستارۀ بلژیکی از لحظۀ خروج از خانه تا حضور در تمرینات و زمین بازی و بازگشت به خانه، مو به مو زیر ذره‌بین قرار نگرفته است! از طرفی دیگر او حضور در جمع خودخواه‌ترین و مغرورترین‌های دنیا را که هرکدام رهبر نوین فوتبال مدرنیزۀ اسطوره‌ای به نام زین الدین زیدان، قلمداد می‌شوند را تجربه نکرده و هنوز هازارد نمی‌داند که قرار است در چه آزمون بزرگ و ترسناکی شرکت کند.

در برنابئو او مقایسه خواهد شد و این ماجرا امری طبیعیست و پس از این به قضاوت کشیده خواهد شد! البته نباید فراموش کرد که هازارد از یک یار کمکی بزرگی در مادرید بهره خواهد برد که اندک بازیکنان تاریخ این باشگاه آن را به عنوان یک امتیاز در اختیار داشته‌اند و آن امتیاز، زین الدین زیدان است! افسانه‌ای که چون یک معمار، زیبا‌ترین جلوه‌ها را به ستارگان بزرگ رئال مادرید داده است! برای ادن هازارد گلزنی یا درخشش برابر تیم‌های همیشه مغلوب در لالیگا ملاک نیست! برای او ملاک، میزان تعیین‌گری در رسیدن لوس بلانکوس به افتخارات بی‌شمار است و این ملاک نه از سوی باشگاه، بلکه از سوی سپیدهای بر روی سکوها مشخص می‌شود، پس به جهنم سپید خوش آمدی ادن هازارد!

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.