پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی، در مورد وضعیت این تیم در لیگ قهرمانان صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرغم کسب دو قهرمانی متوالی در لیگ برتر طی سه فصل حضور در منچسترسیتی، تیم پپ گواردیولا در سه سال اخیر همیشه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان حذف شده و همین موضوع دستمایه انتقاد برخی از سرمربی اسپانیایی گشته است اما گواردیولا معتقد است مهم ترین موضوع، تلاش سیتی برای موفقیت در اروپاست و ممکن است این اتفاق هرگز رخ ندهد.

گواردیولا گفت: "فوتبال همیشه به شما فرصتی دیگر می دهد. مردم همیشه می گفتند تا زمانی که شما در لیگ برتر موفق به کسب عنوان قهرمانی نشوید، نمی توانید خود را در بین بزرگترین باشگاه های انگلیس تصور کنید و حالا که ما دو سال متوالی قهرمان لیگ برتر شده ایم، در مورد لیگ قهرمانان صحبت می شود اما به هر حال من این چالش را نیز خواهم پذیرفت.

اگر ما در فصل بعدی نتوانیم در لیگ قهرمانان به موفقیت دست یابیم، شاید در فصل بعدش این اتفاق رخ دهد و اگرنه، شاید سه سال دیگر منچسترسیتی در لیگ قهرمانان به قهرمانی دست یابد.

با حضور من یا بدون من روی نیمکت سیتی، با وجود این گروه از بازیکنان و یا بدون حضور آنها در باشگاه، مهم این است که سیتی برای فتح لیگ قهرمانان مبارزه می کند و شاید روزی این اتفاق بیفتد. اما شاید سیتی هرگز قهرمان اروپا نشد و ما بدشانس باشیم، اما مهم این است که ما همیشه در لیگ قهرمانان حاضر بوده ایم و برای فتح آن تلاش کرده ایم."

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.