باشگاه پرسپولیس با یک سهل انگاری ساده موجب شد تا در آستانۀ محرومیتی سنگین قرار گیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه پرسپولیس گریبان‌گیر دردسری بزرگ شده است که اگر برای رفع آن به موقع وارد عمل نشود، می‌تواند برای این باشگاه گران تمام شود.

قضیه از آنجایی آغاز می‌شود که روز گذشته ایرج عرب در گفتگویی پرده از حقیقتی برداشت و آن هم پرداخت پولی سنگین به باشگاه آمریکایی بود. گویا این پول مبلغ ناچیزی بود که با سهل انگاری مدیران قبلی این باشگاه به پول هنگفتی تبدیل شده است. این بدهی معادل 60 هزار دلار است؛ در واقع، بدهی ۶۰ هزار دلاری که به امروز و دیروز مربوط نمی‌شود بلکه به سال ۱۳۹۱ برمی‌گردد.

این شخص که صحبت اصلی در مورد ترنسفر او به جمع سرخ‌هاست پسر دروازه‌بان معروف و سابق این تیم است. امیر عابدزاده آن زمان، عضو تیمی به نام لس‌آنجلس بلوز آمریکا بود؛ باشگاهی که مالک ایرانی به نام علی منصوری دارد. در واقع کسی که باعث آمدن عابدزاده به پرسپولیس شد محمد رویانیان بود.

mohammad-royaniyan-76304

آن زمان، رویانیان تصمیم گرفت برای جذب عابدزاده با باشگاه آمریکایی توافق کند و این باشگاه برای کمک به سرخپوشان، تنها مبلغ ۶۰ هزار دلار را برای فسخ قرارداد، اعلام کرد. این مبلغ معادل قیمت دلار آن زمان حدوداً 115 میلیون دلار می‌شد ولی با پشت گوش انداختن مدیران و پرداخت نکردن این مبلغ، حالا باید چیزی بالغ بر 800 میلیون تومان پرداخت کند.

amir-abedzadeh-710150

با این وجود، این باشگاه آمریکایی به تازگی باشگاه پرسپولیس را تهدید کرده‌ که در صورت عدم پرداخت این مبلغ، کار را به مراجع بین‌المللی می‌کشاند. در صورت شکایت قرمزها محکوم می‌شوند و به جریمه‌هایی از قبیل کسر امتیاز و محرومیت‌های بین‌المللی دوباره پیرامون پرسپولیس را در برمی‌گیرد.

 

 

 

انتهای پیام/