مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ابراز امیدواری کرد تیمش در دیدار دوستانه مقابل کره جنوبی نتیجه خوبی کسب کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مارک ویلموتس در نشست خبری پیش از دیدار دوستانه تیمش مقابل کره جنوبی اظهار داشت: در دیدار مقابل سوریه نتیجه خوبی داشتیم. امیدواریم در بازی مقابل کره هم نتیجه خوبی کسب کنیم. درست است که این یک بازی دوستانه است، اما تیم ایران‌ در تمام مسابقات به دنبال پیروزی است. من‌ از شکست بیزارم.

«اطمینان دارم فردا تماشاگران‌ زیادی به ورزشگاه می‌آیند.»،‌ وی با بیان این جمله افزود: هدف قطعی ما به طور حتم‌ حرکت و تلاش برای پیشرفت است. تصمیم داریم روند بهبود عملکرد تیم ملی را با سرعت زیاد طی کنیم. بچه‌ها در بازی نخست به من اطمینان دادند که می‌توانیم به خوبی پیشرفت کنیم.

وی درباره استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب تیم‌ ایران هم گفت: در ایران بازیکنان جوان خوبی حضور دارند. به طور حتم آنها می‌توانند به تیم ملی کمک کنند. البته در کنار این حضور، نیروهای باتجربه هم‌ بسیار اهمیت دارد.

سرمربی تیم ملی ایران خطاب به خبرنگاران کره‌ای تصریح کرد: من دو بار تاکنون با کره جنوبی روبه‌رو شده‌ام و خاطرات خوبی از تقابل اولم در جام جهانی 1998 فرانسه دارم. من در جام جهانی برزیل نیز که به‌عنوان سرمربی با کره روبه‌رو شدم، نتیجه گرفتم. کره جنوبی تیم بزرگی است و وقتی در خانه بازی می‌کند انگیزه زیادی برای کسب پیروزی دارد.

 

 

انتهای پیام/