سخت ترین و شاید بهترین فصل فوتبالی سون هیونگ مین در دیدار مقابل ایران به سرانجام رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 دیدار تیم های ایران و کره جنوبی با تساوی یک بر یک به پایان رسید. این بازی دوستانه در حالی برگزار شد که حضور پرتعداد هواداران کره ای، جذابیت زیادی به بازی بخشیده و سطح مسابقه را از یک دیدار دوستانه بیشتر کرده بود. هواداران تیم میزبان که امیدوار بودند با حضور ستاره هایی چون سون هیونگ بتوانند پس از 8 سال ایران را شکست دهند، در طول بازی بارها ستاره و کاپیتان تیم خود را مورد تشویق قرار دادند.

اما سون در مقابل تیم ملی ایران نمایش موفقیت آمیزی نداشت و ضرباتش راهی به دروازه علیرضا بیرانوند پیدا نکردند. او پیش از این بازی 80 بار پیراهن تیم ملی کشورش را پوشیده بود اما برابر ایران همیشه ناکام بود و می خواست این بار، تیمش را به پیروزی برساند که این اتفاق رخ نداد.

سون هیونگ مین در حالی پای به میدان جام جهانی سئول گذاشت که فصل بسیار سختی را سپری کرده بود. در تابستان قبلی، با تیم ملی کره جنوبی در جام جهانی روسیه بازی کرد. سپس فصل باشگاهی برایش آغاز شد، در همان روزها به جاکارتا رفت تا برای نرفتن به سربازی در کنار بازیکنان تیم المپیک کره بجنگد. او که با کسب این قهرمانی روحیه مضاعفی پیدا کرده بود، با پیراهن تیم تاتنهام نیز درخشید و به فینال اروپا نیز رسید تا بیش از هر بازیکن دیگری فوتبال بازی کند.

در طول فصل ستاره کره جنوبی درخشش خوبی هم در بازی دوستانه با بولیوی و کلمبیا داشت و مورد تمجید فوتبال دوستان قرار گرفت اما برابر ایران، شاید طراوت همیشگی را نداشت. او چند شوت زد که با سیوهای بیرانوند دفع شدند تا سون به گل 25 ملی نرسد.

نکته جالب برای این بازی این است که او در طول فصل درخشش بسیار خوبی با تیم ملی کره جنوبی و تیم تاتنهام داشت و می توان گفت که این بهترین فصل فوتبالی این ستاره بود.

فصل بدون استراحت مهاجم شماره 7 در حالی به پایان رسید که این بازیکن 26 ساله قصد ندارد به این زودی ها نمی خواهد از تیم ملی پا پس بکشد. او در پایان بازی گفت که می خواهد همچنان با پیراهن تیم ملی زندگی کند و انگیزه های زیادی برای کسب موفقیت های مختلف را دارد.

 

 

انتهای پیام/