اخیرا آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی اینتر از نظر روملو لوکاکو بهترین سرمربی دنیای فوتبال لقب گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 روملو لوکاکو طی همین یک سال اخیر تغییر مواضع جالبی در مورد سرمربی مورد علاقه خود داشته است. یک سال قبل مهاجم بلژیکی به قدری دلداده ژوزه مورینیو بود که بارها اعلام کرد حاضر است برای او خودش را به دیوار آجری بکوبد.

به محض جدایی مورینیو و انتصاب اوله گونار سولسشر به عنوان سرمربی جدید یونایتد، لوکاکو به تمجید از وی و تغییرات مثبت تاکتیکی سرمربی نروژی پرداخته و به نوعی به تاکتیک های مورینیو طعنه زد. حالا نیز به شایعات انتقال لوکاکو به اینتر مطرح شده، وی آنتونیو کونته را بهترین سرمربی جهان خطاب کرده است.

روملو لوکاکو گفت: "اینکه آنتونیو کونته سرمربی اینتر شده خوشحال کننده است زیرا  به نظر من او بهترین سرمربی جهان فوتبال است. من پیش از این درباره آینده تصمیم گرفته ام اما من نمی توانم آن را فاش کنم، زیرا قرارداد با منچستر یونایتد دارم و به باشگاه فعلی خود احترام می گذارم.

من طرفدار همیشگی سری آ بوده ام و هر کسی که من را می شناسد می داند من ابتدا علاقه داشتم در لیگ برتر و بعد از آن در سری آ بازی کنم.

کریستیانو رونالدو در فصل گذشته راهی یوونتوس شد و قرار است مائوریتسیو ساری نیز هدایت این تیم را بر عهده گیرد، در حال حاضر کارلو آنچلوتی در ناپل است و سری آ در فصل آینده تبدیل به لیگی فوق العاده هیجان انگیز خواهد شد."

 

 

انتهای پیام/