بازیکن تیم فوتبال امید ایران می گوید تمام فوتبال ایران باید برای رسیدن به المپیک کمک کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امید نورافکن در گفت و گو با خبرنگاران در حاشیه تمرین تیم امید گفت: روز اولی است که در اردو حضور دارم و امیدوارم از مرحله سختی که پیش روی ما است و در سید چهار قرار داریم با موفقیت عبور کنیم.

او درباره دیدار با تیم بزرگسالان ایران تصریح کرد: من از برنامه تیم ملی و بازی با تیم بزرگسالان خبر ندارم اما می دانم کار سختی داریم. کل فوتبال باید کمک کنند تا به المپیک برویم. ما کار آسانی نداریم و در دوره های قبل هم به این مهم نرسیدیم.

وی در ادامه درباره حضور مجیدی اضافه کرد: مجیدی جز یکی از بهترین و محبوب ترین فوتبالیست ها بودند و امیدوارم با او به المپیک برسیم.

نورافکن در پاسخ به این سوال که آیا مجیدی می تواند در استقلال موفق شود، بیان کرد: با حرف نمی توانیم بگوییم مجیدی موفق می شود یا نه اما همه تلاش خود را می کنیم.  امروز در جلسه گفتند که ما کار سختی داریم و باید تمرکز کنیم تا به خواسته خود برسیم.

بازیکن استقلال در نیم فصل گذشته درباره شانس باقی ماندن در این تیم و یا بازگشت به شالروا گفت: تا الان با باشگاه شالروا صحبت هایی انجام شده و امیدوارم اتفاق خیر پیش بیفتد. از بچگی تا امروز عاشق استقلال بودم و امیدوارم نتیجه نهایی برای من و استقلال مناسب باشد.

 

 

انتهای پیام/