مربی گلرهای تیم فوتبال استقلال گفت: برای دروازه‌بان دوم یک گلر در کیفیت سیدحسین حسینی جذب می‌کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 بهزاد غلامپور بعد از مراسم معارفه آندره آ استراماچونی سرمربی جدید تیم استقلال درپاسخ به این سؤال که شرایط آبی‌پوشان را چطور ارزیابی می‌‌کند و چرا این تیم طی سال‌های اخیر قهرمان نشده است، گفت: این مسائل در حیطه باشگاه است و من نمی‌توانم درباره آن صحبت کنم.

وی در خصوص دروازه‌بانان استقلال گفت: حسین حسینی فعلاً‌ هست تا یک دروازه‌بان در سطح او جذب کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال گلری در حد حسینی به عنوان دروازه‌بان دوم جذب می‌کند، گفت: بله، همینطور است باید حتماً‌ در حد او بگیریم به هر حال ممکن است او مصدوم شود یا سه اخطاره  شود ما در سه ام شرکت می‌کنیم و حتماً گلری در سطح حسینی بگیریم.

مربی گلرهای استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا منادی دروازه‌بان سایپا به آبی‌پوشان اضافه می‌شود یا خیر، گفت: این موضوع شایعه است و تصمیمی در این مورد گرفته نشده است. من از خداحافظی منادی از سایپا اطلاعی ندارم  ولی اگر شما اطلاعاتی دارید به من بگویید.

وی در پاسخ به این سؤال که ظاهراً وی مدعی شده بود گلرهای استقلال باید با نظر او جذب شوند، گفت: شما به غیر از این شک دارید؟ آقای استراماچونی از وضعیت گلری که ما می‌خواهیم یا خیر مطلع می‌شوند و نظر نهایی را می‌دهند اما من در مورد گلرها تصمیم‌گیری خواهم کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از جدایی رحمتی اطلاع داشت یا خیر، گفت: اگر زودتر به استقلال می‌آمدم اجازه جدایی به وی نمی‌دادم.

 

انتهای پیام/