مدیر آکادمی باشگاه استقلال با بیان اینکه با استعفای محمد نوازی موافقت شده است، گفت: نوازی از آکادمی باشگاه استقلال جدا شد.

 «محمد مومنی» به ایرنا گفت: جا دارد از زحماتی که محمد نوازی و کادر فنی اش در طول مدتی که هدایت تیم جوانان استقلال را بر عهده داشتند تشکر و قدردانی کرده و برای آنها در ادامه راهی که پیش روی شان است، آرزوی موفقیت کنم.

مدیر آکادمی استقلال در پاسخ به این پرسش که جدایی نوازی ربطی به اختلافات او با وی داشت یا خیر اعلام کرد: نوازی بعد از اختلافی که پیش آمد به باشگاه استقلال رفت و با امیر حسین فتحی صحبت کرد و در تمرینات حاضر شد و مساله ای پیش نیامد و بعید می دانم این استعفا ربطی به اتفاقات گذشته داشته باشد.

مومنی خاطرنشان کرد: در روز بازی امیدها با بزرگسالان استقلال، با آندره آ استراماچونی پیرامون برنامه های آتی آکادمی باشگاه صحبت کردم و سرمربی استقلال از این برنامه ها استقبال کرد.

وی تاکید کرد: به طور کلی برنامه ها و تاکتیک های تیم های پایه استقلال به ویژه تیم امید با اندیشه های تاکتیکی استراماچونی هماهنگ خواهد شد.

پیشکسوت استقلال در پایان گفت: این احتمال وجود دارد بعد از بازگشت تیم استقلال از اردوی ترکیه، مسابقه دوستانه دیگری بین تیم امید با بزرگسالان برگزار شود تا مربیان دو تیم به شناخت کامل تری از نفرات خود برسند.

 

انتهای پیام/