واکنش تند هیثم فاروق به حذف مصر از جام ملتها؛

ملی پوش پیشین مصر، پس از حذف این تیم از جام ملتهای آفریقا اظهارات تندی علیه نسل فعلی فوتبال این کشور مطرح کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 شب گذشته در ادامه شگفتی های جام ملتهای آفریقا، تیم میزبان یعنی مصر، در مرحله یک هشتم نهایی با یک گل از آفریقای جنوبی شکست خورد و خیلی زود از مسابقاتی که در خانه اش برگزار می شود، کنار رفت.

این شکست در بین اهالی فوتبال مصر واکنش های تندی داشته که یکی از آنها توسط ملی پوش اسبق این تیم مطرح شده است. هیثم فاروق، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال مصر درباره حذف تیم کشورش از جام ملتها در یک برنامه تلویزیونی گفت: این نسل، بدترین نسل فوتبال مصر در تاریخ رقابت های جام ملتهای آفریقا است. آنها تاریکی را به فوتبال مصر برگرداندند و دیگر خبری از تیمی که حسام و ابراهیم حسن در آن بازی می کردند، نیست.

وی افزود: تیم مصر در مسابقات امسال چیز خاصی ارائه نکرد و حذف آنها از رقابت ها مسئله ای قابل پیش بینی بود. این تیم بهای خطاهای کادر فنی و عدم برگزاری منظم مسابقات را پرداخت و همچنین نبود روحیه یکسان بین بازیکنان از دلایل این شکست است.

مصری ها با حضور ستارگانی مثل محمد صلاح، امیدوار بودند در کشور خود قهرمانی جام ملتهای آفریقا را جشن بگیرند اما شکست مقابل افریقای جنوبی، آنها را هم مانند مراکش در بهت فرو برد و دست یکی دیگر از مدعیان قهرمانی را از جام کوتاه کرد.

 

 

انتهای پیام/