محمودزاده، مدیر کمیته نقل و انتقالات

تا زمانی که طرح ارایه شده از سوی اعضای هیات رییسه سازمان لیگ برتر توسط اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال اجرایی نشود، ضمانت اجرایی نخواهد داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فریبرز محمودزاده، مدیر کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ برتر در خصوص بازیکنانی که قرار است به ترکیب تیم های لیگ برتری اضافه شوند به خبرنگار "ورزش سه"، گفت: مقرر شد دو بازیکن به جمع بازیکنان بزرگسال و دو بازیکن به جمع بازیکنان زیر 25 سال تیم ها اضافه شوند و هر یک از این ها رای نیاورد دو بازیکن به سهمیه زیر 23 سال اضافه می شود.

این طرح از سوی سازمان لیگ برتر به هیات رییسه فدراسیون فوتبال ارایه شده است اما تا زمانی که مصوب نشود ضمانت اجرایی نخواهد شد. خواهش من از باشگاه ها این است که فعلا روی این مسئله حساب نکنند و بر اساس قوانین وضع شده در گذشته تیم های خود را آماده حضور در بازی ها کنند. البته من نمی دانم که چطور این خبر رسانه ای شد. به این خاطر که طرح های ارایه شده از سوی سازمان لیگ برتر در صورتی ضمانت اجرایی پیدا می کند که از سوی هیات رییسه فدراسیون فوتبال تایید شود.

در حال حاضر تیم ها می توانند 18 بازیکن بزرگسال در ترکیب داشته باشند و از 3 بازیکن زیر 25 سال هم بهره ببرند. در صورتی که این طرح تصویب شود تعداد بازیکنان بزرگسال 20 بازیکن خواهد شد و هر تیمی می تواند 5 بازیکن زیر 25 سال از تیم خود در ترکیب داشته باشد. در صورتی که یکی از این ها تایید نشود به جای آن دو بازیکن به سهمیه زیر 23 سال اضافه خواهد شد. باز تکرار می کنم این قانون تا زمانی که تصویب نشود ضمانت اجرایی نخواهد داشت و در حال حاضر در حد و اندازه های یک طرح روی کاغذ مطرح است.

 

 

انتهای پیام/