محمد نادری ستاره تیم پرسپولیس به تمرین این تیم اضافه شد و اولین تمرین خود را پشت سرگذاشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 محمد نادری در زمستان لیگ هجدهم به ترکیب تیم پرسپولیس اضافه شد و یکی از خریدهای زمستانی سرخپوشان پایتخت بود. او برخلاف پیش بینی بسیاری از کارشناسان، باوجود سن و سال پایین خیلی زود در ترکیب سرخ ها جا افتاد و به یکی از 5 بازیکن برتر پرسپولیس در نیم فصل تبدیل شد.

نمایش های نادری در پست دفاع چپ به قدری خوب بود که خیلی ها او را شانس رسیدن به تیم ملی نیز قلمداد و عنوان کردند که مصلح و انصاری کار سختی برای رسیدن به ترکیب اصلی خواهند داشت. نادری حتی در چند بازی به عنوان دفاع وسط نیز به کار گرفته شد و نمایش خوبی را از خود نشان داد.

یکی از نگرانی های هواداران پرسپولیس پس از کسب قهرمانی دوگانه نیز پایان قرارداد قرضی همین محمد نادری بود که باید به کورتریک بلژیک بازمی گشت. اما سرانجام نادری توانست مجوز بازی در پرسپولیس را از باشگاه بلژیکی کسب کند تا در لیگ نوزدهم نیز دفاع چپ سرخ ها باشد.

نادری جوان امروز به تمرین تیم پرسپولیس اضافه شد و استارت خود برای بازگشت به ترکیب اصلی را زد. او در حالی اولین تمرین را انجام داد که در لیست تیم ملی نیز قرار گرفته و خیلی زود به هدفی که روز گذشته از آن صحبت می کرد، رسید.

مدافعی که مورد توجه و اعتماد برانکو بود، حالا امیدوار است بتواند در ترکیب اصلی تیم کالدرون نیز جای بگیرد و موفق شود مثل فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان تیمش لقب گیرد.

01418060

 

انتهای پیام/