تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز دوشنبه را در نوبت بعدازظهر و در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخ‌پوشان تمرین امروز دوشنبه هفدهم تیر ماه 1398 را از ساعت 18 در ورزشگاه شهید کاظمی و پشت درهای بسته برگزار کردند.

محمد نادری و محمد حسین کنعانی‌زادگان از امروز در تمرینات گروهی شرکت کردند. حمیدرضا طاهرخانی زیر نظر کادر پزشکی به تمرینات اختصاصی خود روی آورد. شایان مصلح نیز دویدن و انجام تمرینات ویژه را در برنامه داشت. 26 بازیکن سرخپوش امروز در اختیار گابریل کالدرون و دستیارانش تمرینات و برنامه‌های آنها را در دستور کار داشتند.

تمرین با دویدن و انجام حرکات کششی و نرمشی در میان میدان آغاز شد. گلرها هم زیر نظر مربی دروازه‌بان‌ها تمرینات ویژه‌ای را در برنامه داشتند. پس از آماده شدن و گرم شدن بدن‌ها، با دستور کالدرون بازیکنان در دو گروه به فوتبال تحت فشار روی آوردند. شوت به سمت دروازه در دو نیمه زمین، بخش بعدی تمرین بود که با گل‌زنی بازیکنان همراه شد.حرکت از عمق، پاس به کناره‌ها، ارسال از جناحین و ضربه به سمت دروازه مرحله بعدی تمرین بود که زیر نظر کادر فنی در دو نیمه زمین انجام شد.

مربی بدن‌ساز تیم در بخش بعدی تمرین، بازیکنان را در اختیار گرفت و دوهای سرعتی با انجام حرکات ویژه به اجرا گذاشته شد.

فوتبال در قالب دو تیم قرمز و زرد برای شناخت ترکیب تیم و بازیکنان در دو نیمه زمین به نمایش در آمد و در این میان، کادر فنی نکات لازم را به بازیکنان یادآور می‌شدند. همچنین گابریل کالدرون در حین بازی، نحوه جای‌گیری بازیکنان و ارسال‌ها را با توقف بازی مشخص می‌کرد. فوتبال جدی و پرتلاش و تحت فشار دو تیم قرمز و زرد با تک گل زیبای امید عالیشاه از روی ضربه ایستگاهی به پایان رسید. بازیکنان در خاتمه تمرین، بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

گفتنی است؛ تمرین فردا سه‌شنبه در دو نوبت صبح و بعدازظهر انجام خواهد شد. تمرین صبح از ساعت 10 و تمرین نوبت بعدازظهر به بازی دوستانه دو تیم پرسپولیس و نیروی زمینی اختصاص یافت.

 

 

انتهای پیام/