رها کردن لوییس همیلتون به حال خودش و آزاد بودن او کلید موفقییت رااننده این تیم است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به گفته مدیر تیم مرسدس بنز «توتو ولف» رها کردن لوییس همیلتون به حال خودش و آزاد بودن او در انجام کارهایی غیر از فرمول یک و رانندگی، دلیل رقابت سرسخت لوییس همیلتون برای ششمین قهرمانی جهان است.

همیلتون با وجود قهرمانی با مک لارن در سال 2008، تصمیم گرفت تیمش را تغییر دهد و در سال 2013 به مرسدس بنز پیوست. این تغییر برای او نتیجه بسیار خوبی داشت و لوییس همیلتون توانست 4 قهرمانی دیگر هم به دست بیاورد. و او سخت در تلاش است تا ششمین قهرمانی را در این فصل کسب کند

لوییس همیلتون به نسبت دیگر رقبا، در صنعت های بیشتری همچون صنعت مد یا موزیک حضور داشته و با وجود آن جت شخصی، سبک زندگی خاص خودش را دارد. با وجود فعالیت در این زمینه ها، لوییس می تواند برای چند روز از فرمول یک فاصله بگیرد.

توتو ولف مدیر مرسدس بنز می گوید:از همه مهم تر این است که ما بدانیم هر فردی شخصیت خاص خودش را دارد و برای عملکرد خوب، به شرایط مخصوصی احتیاج دارد. لوییس از دسته افرادی است که باید بتواند علاقه مندی های دیگرش را دنبال کند.

وی افزود:به جای اینکه ما او را محدود کنیم و از لوییس بخواهیم که همانند راننده ها سر وقت باشد یا سر وقت بخوابد و آهنگ ضبط نکند، به او آزادی عمل دادیم و من خیلی زود فهمیدم که اگر بگذاریم او علاقه مندی هایش را دنبال کند، عملکردش در پیست بهتر می شود.

 مدیر مرسدس بنز در ادامه گفت: من احساس می کنم او می خواهد ذهنش برای مدتی درگیر رقابت ها نباشد. اگر لوییس بتواند از صنعت مد لذت ببرد یا چند آهنگ بخواند یا با دوستانش به اسکی برود، به رقابت ها فکر نمی کند و می تواند قوی تر و پر انرژی تر برگردد.

 توتو ولف افزود: در جایگاه های شغلی قبلی فهمیدم که باید افرادی که عملکرد خاصی دارند را قبول داشت و گاهی اوقات سازنده ترین افراد که می توانند از بقیه بهتر باشند و در سطح دیگری رقابت کنند، همان افراد خاص هستند. و شما باید بتوانید این موضوع را بپذیرید.

وی گفت: اگر این موضوع را برای رقابت پر طرفدار انگلستان، راگبی، در نظر بگیریم شما به اعضای اصلی تیم احتیاج دارید تا بتوانید رقابت کنید اما احتمالا متوجه می شوید که افراد خاص و با استعداد اند که نتیجه را تغییر می دهند. این افراد معمولا نمی توانند در چهارچوب قرار بگیرند.

  مدیر مرسدس بنز در پایان گفت: اما در مورد لوییس ما عاشق شخصیت او هستیم و او مشخصا یک ورزشکار فوق العاده است و ما توانستیم او را با سازمان تیم هماهنگ کنیم. و او توانسته همه ما را تحت تاثیر قرار دهد و ما را با خودش همراه کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.