مدیر برنامه‌های لاوتارو مارتینز، مهاجم ملی‌پوش آرژانتین می‌گوید شایعات درباره تمایل بارسلونا برای جذب لاوتارو صحت دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مدیر برنامه‌های لاوتارو مارتینز، مهاجم ملی‌پوش آرژانتینی تایید کرد که باشگاه بارسلونا برای جذب لاوتارو که در حال حاضر مهاجم اینتر میلان است ابراز تمایل کرده و مدتی است او را زیر نظر دارد.

مارتینز 21ساله، یک فصل بعد از آنکه باشگاه ریسینگ کلاب کشورش آرژانتین را ترک کرده و به اینتر پیوست، حالا با شایعاتی مواجه است که می‌گویند او به زودی با قراردادی 112 میلیون یورویی به بارسا منتقل خواهد شد.

لاوتارو فصل گذشته برای اینتر میلان 9 گل به ثمر رساند و بعد از درگیری‌هایی که بین ایکاردی و باشگاه پیش آمد به مرکز ثقل خط حمله باشگاه ایتالیایی تبدیل شد.

لاوتارو مارتینز در رقابتهای اخیر کوپا آمه‌ریکا هم موفق شد دو گل برای تیم ملی آرژانتین به ثمر برساند تا در کنار سرخیو آگوئرو، بهترین گلزنان تیم ملی کشورش باشد. لاوتارو تا اینجا برای تیم ملی آرژانتین 11 بازی انجام داده و شش گل ملی به ثمر رسانده است.

آلبرتو یاکه، مدیر برنامه‌های لاوتارو مارتینز وقتی به سوالات خبرنگاران درباره شایعات انتقال او به بارسلونا روبرو شد در پاسخ گفت:" تا حالا کسی با ما تماس نگرفته ولی این را می‌دانیم که بارسا لاوتارو را به شدت زیر نظر دارد و او را می‌خواهد. بله اینک بارسلونا به لاوتارو علاقه‌مند است واقعیت دارد".

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.