علیرضا رضایی مربی پاس همدان مدعی شد؛

علیرضا رضایی مربی فصل گذشته پاس همدان با خبرنگار فرتاک ورزشی به گفتگو پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مربی فصل قبل پاس همدان در گفتگو با خبرنگار فرتاک ورزشی با انتقاد شدید از بلاتکلیفی تیم پاس گفت : پاس برای آقایانی که دایه دلسوزی دارند. واقعا اگر مرد عمل هستند قدم بردارند و در عمل کاری کنند نه اینکه دنبال شوبازی کردن باشند که در واقع بازی با شعور هواداران است!

علیرضا رضایی افزود : این آقایان با شعور تمامی پیشکسوتان، مربیان و هواداران توهین می کنند، وقتی توان خرید تیم ندارید چرا مطرح می کنید، اگر مرد عمل هستید لیگ دو را خوب حمایت کنید.

 وی اضافه کرد : اکنون تمامی تیم های لیگ دویی بازیکنان مدنظر خود را جذب می کنند و چند بازیکن فصل قبل پاس هم جدا شدند، آقایان لیگ یک پیش کش، لطفا برای لیگ 2 قدم بردارید.

رضایی بیان کرد : در همدان هستند افرادی که دنبال منافع شخصی خودشان هستند و در این بلاتکلیفی و بازی احساسی که راه انداختن، تیم پاس با حکم قطعی 500 میلیونی طلبکاران روبه رو شد، واقعا اگر باشگاه در این مدت فعالیت داشت می توانست این بدهی را حداکثر با 100 میلیون تسویه دهد.

 وی خاطرنشان کرد : این وضعیت نشان می دهد که آنها دلشان برای پاس نسوخته وگرنه می دانستند که عقل سلیم می گوید اول زیرساخت های مالی و امکاناتی فراهم شود سپس دنبال تیم خریدن باشند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.