دروازه‌بان سابق سپیدرود رشت گفت:مدیران استقلال چندین بار برای قرارداد بستن ابراز تمایل کردند اما در نهایت با دست دست کردند من را مجبور به انتخاب تیمی دیگر کردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کوروش ملکی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فرتاک ورزشی، اظهار داشت:پس از پایان فصل گذشته و با توجه به عملکردم با چندین پیشنهاد بسیار خوب و وسوسه کننده مواجه شدم ،که در این بین تماس چندین باره‌ی مدیران استقلال و پیشنهاد آن ها باعث شد که به سایر پیشنهادات پاسخ منفی بدهم تا در این تیم برای رقابت کردن با سایر دروازه‌بان ها خود را محک جدی بزنم،اما متاسفانه مدیران استقلال برای بستن قرارداد دست،دست کردند.

وی افزود : متاسفانه مدیران استقلال باعث شدند بسیاری از پیشنهادات خوبی که به من شده بود را رد کنم،و حتی توقع داشتند من تا روز آخر برای پیوستن به استقلال صبر کنم در صورتی که اصلا هیچ تماسی دیگر با مدیر برنامه‌های گرفته نشد.

دروازه‌بان سابق سپیدرود رشت گفت: قطعا وقتی از بین پیشنهادات تنها به استقلال فکر کردم به دلیل رقابت کردن بود و ترسی از این بابت نداشتم اما این انتقال به دلیل تعلل مدیران انجام نشد.

ملکی در پایان خاطر نشان کرد: از بین دو پیشنهاد که برای من باقی مانده بود تصمیم گرفتم به تیم نفت مسجد سلیمان بپیوندم تا در این تیم پر هوادار خاطرات خوب فصل گذشته خودم را تکرار کنم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.