پدیده باید بهتر از سال قبل باشد؛

مربی دروازه‌بانان پدیده امیدوار است بتوانند نتایج خوبی در فصل جدید بگیرند و عملکردی بهتر از لیگ هفدهم ارائه دهند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 داوود فنایی درباره دیدار تدارکاتی شب گذشته پدیده برابر ذوب‌آهن که به تساوی یک بر یک انجامید، به خبرنگار ما گفت: بازی خیلی خوبی بود؛ تیم ذوب‌آهن برای مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌شود؛ بازی سنگینی بود، اما تیم‌ها در حال بدنسازی هستند و طبیعی است که یک مقدار بازی زیبا نشود؛ هرچه بیشتر پیش برویم تیم‌ها بهتر می‌شوند و می‌توانند روان‌تر بازی کنند.

او درباره شانس قهرمانی ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان عنوان کرد: قهرمانی در آسیا کار بسیار سختی است ولی آرزوی قلبی من این است که این تیم بتواند به این عنوان دست پیدا کند.

مربی دروازه‌بانان سابق ذوب‌آهن و حال حاضر پدیده یادآور شد: ورزشگاه فولادشهر برای من خاطره‌انگیز است و بازی‌های خوبی در اینجا داشتیم؛ طی دو سال که در اصفهان بودیم، دو قهرمانی در جام حذفی به دست آوردیم و سهمیه آسیایی را از طریق لیگ برتر گرفتیم؛ امسال هم آرزو می‌کنم ذوب‌آهن بتواند در آسیا موفق شود.

فنایی درباره حضور سید مهدی رحمتی در پدیده گفت: ما چهار دروازه‌بان خیلی خوب داریم؛ طبق تحقیق و تفحص مهدی رحمتی و منادی را جذب کردیم؛ منادی یک مقدار از ناحیه کتف آسیب دیدگی پیدا کرده و در حال فیزیوتراپی است؛ دروازه‌بانان جوان خوبی داریم و امیدوار هستیم با تلاش و کار بیشتر بتوانیم نسبت به فصل قبل عملکرد بهتری داشته باشیم.

او تاکید کرد: خیلی سخت است که بتوانیم نتایج فصل گذشته را تکرار کنیم ولی همه تلاش ما این است تا بتوانیم موفق شویم و نتایج قبلی را دوباره بگیریم.

 

 

انتهای پیام/