مسابقات چهارجانبه یاد و خاطره 15000 شهید والامقام استان فارس؛

تیم های پارس جنوبی جم و گل گهر سیرجان در دیداری چهارجانبه به یاد و خاطره 15000 شهید والامقام استان فارس به نبرد خواهند پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دو تیم پارس جنوبی جم و گل گهر سیرجان در دومین دیدار مسابقات چهارجانبه که به یاد و خاطره 15000 شهید والامقام استان فارس تدارک دیده شده است فردا شنبه 29 تیر 1398 از ساعت 19:30 دقیقه در استادیوم حافظیه شیراز به مصاف هم خواهند رفت.

پارس جنوبی جم که در فصل گذشته لیگ برتر با هدایت مهدی تارتار جایگاه خوبی را کسب نکردند با 30 امتیاز در مکان دوازدهم کارشان را تمام کردند. آن ها برای فصل جدید لیگ برتر با فراز کمالوند به توافق رسیدند و با او قراردادی را امضا کردند و زردپوشان جمی با هدایت این مربی خود را برای لیگ برتر پیش رو آماده می کنند و این تورنمنت استان فارس برای آن ها می تواند مسابقات مفیدی باشد.

گل گهر سیرجان تیم تازه صعود  کرده لیگ برتری با مربی کروات خود برای حضور در لیگ برتر باید با قدرت تمام خود را آماده مسابقات کنند.وینگو بگوویچ در تورنمنت چهار جانبه یاد و خاطره  15000 شهید والامقام استان فارس شرکت کرده اند تا با تیم های خوبی که در این مسابقات شرکت کرده اند خود را محک بزنند تا با آمادگی بالا خود را برای لیگ برتر حاضر کنند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.