زین‌الدین زیدان بعد از کسب مقام سوم جام آئودی توسط رئال مادرید از تیمش دفاع کرد ولی خطاب به گرت بیل گفت که ستاره ولزی باید مسئولیت‌هایش را بشناسد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید دیشب در مسابقه رده‌بندی رقابتهای جام آئودی به مصاف فنرباغچه رفت و با پیروزی 5-3 مقابل این تیم رتبه سوم این رقابتهای چهارجانبه را بدست آورد. زین‌الدین زیدان در پایان مسابقه در مصاحبه با خبرنگاران انتقادها به تیمش به  خاطر نتایج ضعیف اخیر را وارد ندانست و گفت به تیمش اعتقاد دارد اما در پاسخ به سوالهایی که درباره دیده شدن گرت بیل در یک زمین گولف درحالیکه گفته شده بود او به دلیل بیماری به همراه رئال در جام آئودی شرکت نکرده گفت او باید مسئولیت‌هایش را بشناسد.

گرت بیل در روزهای اخیر در آستانه جدایی از رئال و عقد قرارداد با باشگاه چینی جیانگسو سونینگ قرار داشت ولی رئال مادرید مانع از انجام این انتقال شد. بعد از آن گرت بیل به همراه رئال برای شرکت در جام آئودی سفر نکرد و زیدان آن موقع در پاسخ به خبرنگاران علت عدم همراهی بیل با رئال را بیماری او عنوان کرده بود.

اما دیروز یک رسانه اسپانیایی مدعی شد که درحالی که رئال در آلمان حضور داشته و در قالب تور پیش‌فصل خود در رقابتهای جام آئودی شرکت دارد گرت بیل در اسپانیا در حال بازی کردن گولف دیده شده است.

بعد از دیدار دیشب رئال و فنرباغچه، خبرنگاران زیدان را با سوالهای زیادی درباره دیده شدن گرت بیل در حال گولف بازی کردن بمباران کردند اما زیدان در پاسخ گفت فعلا قصد دارد نسبت به این ماجرا خوش‌بین باشد تا زمانی  که به مادرید بازگشته و شخصاً با ستاره ولزی تیمش صحبت کند.

زیدان در این باره گفت:" وقتی برگردیم خواهیم دید که موضوع چیست. من کسی را از انجام کاری منع نکرده‌ام. او باید مسئولیت‌هایش را بشناسد. وقتی به مادرید برگردیم خواهیم دید که او چه کار کرده است. من در زندگی شخصی او دخالت نخواهم کرد. ولی فکر می‌کنم بیل در حال تمرین بوده است".

سرمربی رئال مادرید در ادامه گفت:" من اینجا در کنار بازیکنانم هستم و وقتی برگردیم موضوع را بررسی خواهیم کرد. من به  او نخواهم گفت که باید از تیم کنار برود یا اینکه اجازه ندارد کاری را انجام دهد. سن او به اندازه‌ای هست که بتواند هر کاری دلش می‌خواهد بکند".

زیدان در پاسخ به دیگر سوالهای خبرنگاران درباره ماجرای دیده شدن گرت بیل در یک زمین گولف گفت:" من در این مورد  که آیا بی‌احترامی‌ای اتفاق افتاده یا نه چیزی نخواهم گفت. نمی‌توانید من را در موقعیتی قرار بدهید که دلم نمی‌خواهد در آن قرار بگیرم. بیشتر از این دیگر به هیچ سوال دیگری جواب نخواهم داد".

 

انتهای پیام/