یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از پیروزی 3-1 تیمش در یک بازی دوستانه مقابل لیون گفت لیورپول باید در کامیونیتی شیلد، مقابل منچسترسیتی به مراتب بهتر بازی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از پیروزی 3-1 تیمش در یک بازی دوستانه مقابل لیون گفت این پیروزی برای مرسی‌سایدی‌ها نکات مثبت زیادی داشته اما نشان داده که لیورپول برای پیروزی مقابل منچسترسیتی در کامیونیتی شیلد که به زودی برگزار خواهد شد باید نسبت به این بازی به مراتب بهتر بازی کند.

یورگن کلوپ در پایان بازی و پیروزی تیمش مقابل لیون گفت:" رویهم‌رفته امروز عملکردمان خیلی بهتر بود و من قبلا هم گفته بودم که هر چه جلوتر برویم تیم بهتر بازی خواهد کرد. حالا سه روز دیگر وقت داریم تا خودمان را برای بازی با سیتی آماده کنیم. بعد هم که به میدان خواهیم رفت تا ببینیم در مقابل سیتی چه خواهیم کرد".

کلوپ در ادامه گفت:" بله البته من خوشحالم ولی این را هم می‌دانم که اگر بخواهیم جلوی سیتی شانس پیروزی داشته باشیم باید به مراتب بهتر از این بازی کنیم. بازی با منچسترسیتی با همه بازی‌های دیگر یک تیم فرق می‌کند. برای آماده شدن جهت دیدار با سیتی باید با سیتی یک بازی دوستانه پیش‌فصل انجام داد که ما انجام نداده‌ایم".

سرمربی لیورپول در ادامه گفت:" امروز از نظر فیزیکی برای همه بچه‌های ما محک خیلی خیلی مهمی بود و از نظر روحی- روانی هم همینطور. ما همه انسان هستیم و وقتی در یک مسابقه شکست می‌خوریم تحت فشار قرار می‌گیریم. برای همین خوشحالم که پیروز شدیم و توانستیم از زیر آن فشار خارج شویم".

 

انتهای پیام/