مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام بعد از پیروزی تیمش مقابل بایرن مونیخ در فینال جام آئودی، بازیکنانش را تحسین کرد و گفت تاتنهام پیش‌فصل خوبی را پشت سر گذاشته.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تاتنهام با هدایت سرمربی‌اش، مائوریسیو پوچتینو دیشب در مونیخ، در فینال جام آئودی به دیدار بایرن مونیخ رفت و با اینکه بازی در پایان وقت قانونی با تساوی 2-2 به پایان رسید در ضربات پنالتی موفق شد این تیم را با نتیجه 6-5 مغلوب کرده و عنوان قهرمانی این تورنمنت را به خود اختصاص دهد.

پوچتینو در پایان بازی از عملکرد بازیکنانش ابراز رضایت کرد و گفت تاتنهام رویهم‌رفته دوران پیش‌فصل خوبی را پشت سر گذاشته است.

پوچتینو در گفتگو با خبرنگاران گفت:" بله من از عملکرد بازیکنانم مقابل رئال مادرید و همینطور بایرن مونیخ خیلی راضی هستم. برای ما خیلی مهم است که در این تورنمنت که تورنمنت خیلی مهمی است و با اسپانسری شریک تجاری ما آئودی برگزار می‌شود نتیجه خوبی بدست بیاوریم. من معتقدم باید به عملکرد تیم در این تورنمنت افتخار کنیم. بردن همیشه بهتر از باختن است و من معتقدم بچه‌های ما در این دو بازی نکات مثبت زیادی را به  نمایش گذاشتند".

سرمربی تاتنهام در ادامه گفت:" فراموش کردن شکست تلخ در فینال چمپیونزلیگ کار ساده‌ای نیست. وقتی برای یک تیم چنان اتفاقی می‌افتد اینکه تیم بتواند دوباره روی پاهایش بایستد به این راحتی‌ها نیست. ولی ما همه ورزشکار هستیم و به رقابت کردن علاقه‌مندیم. پس باید انگیزه لازم را پیدا کنیم و به رقابت برگردیم. بله برای همین است که من واقعا خوشحالم".

 

انتهای پیام/