بذری که کاشته ایم تازه رشد کرده

نساجی بعد از کش و قوس های زیاد بار دیگر به دو مالک قبلی تیم رسید و به نظر می رسد فعلا صنیعی فر و حدادیان تیم را برای فصل جدید مدیریت کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 نساجی با وجود آنکه گفته می شد به مالکان جدید واگذار شده اما بعد از گذشت چند روز مشخص شد که این پروژه شدنی نیست. فرهاد صنیعی فر مدیرعامل نساجی عصر روز گذشته با "رادیو ورزش" گفت و گویی انجام داد و در این ارتباط گفت:«آقایان با اشتیاق کامل آمدند و گفتند از نظر مالی تامین هستند و دوست دارند در این زمینه کار کنند. » او افزود:« ما با توجه به شرایط اقتصادی امروز و اینکه از طرف استان هم نگاه ویژه ای وجود نداشت حقیقتا نتوانستیم ادامه بدهیم، نساجی تنها تیم حال حاضر شمال کشور در لیگ برتر است و ما انتظار داشتیم سرویس های سخت افزاری در اختیارمان بگذارند که این اتفاق نیفتاد.»

او درباره کسانی که گفته می شد قرار است مالکیت باشگاه را بخرند هم گفت:« ما یک ماه و نیم ، دماه صحبت کردیم دوستان با اشتیاق آمدند و ما هم شرایطی را به وجود آوردیم که آن ها بعدا بپردازند متاسفانه این مساله هم اکتفا نکردند بعد از چند مورد بدقولی قرار شد تا دیروز مبلغی را نزد آقای بهروان در هیات فوتبال و یک گروه چهار نفره قرار بدهند اما آقایان مدعی بودند چون بدهی باشگاه زیاد است اول این کار را بکنیم. علیرغم میل باطنی ما چون قرارداد بسته بودیم و براساس آن کل دیون با مالک جدید بود.»

صنیعی فر با تایید این نکته که بدهی ها بر عهده مالکان جدید بوده است گفت:« کلیه بدهی های قبلی تا این لحظه را آقایان باید پرداخت می کردند؛ ما بر سر قیمت به خاطر مردم مازندران کنار آمدیم و تیم را به قیمت یک باشگاه لیگ یکی واگذار کردیم. هیچ پولی هم دریافت نکردیم اما آقایان به این هم عمل نکردند. ما خیلی پیام ها از سوی مردم داشتیم که ناراضی بودند و حتی به آقایان گفتیم ما همه جوره براساس قولی که دادیم هستیم اما دیروز هم خلف وعده از سوی آقایان بود با این حال موضوع پروانه را پیش کشیدند. ما از آقای بهروان درخواست کردیم ایشان گفتند هرزمان که پول را بیاورند پروانه هم به نام آن ها خواهد شد اما بازهم اتفاقی نیفتاد. ما بحث بازیکنان را داشتیم که به اعتبار باشگاه و مهاجری آمدند و باید با آن ها قرارداد بسته می شد. طبق صحبتی که با آقای حدادیان داشتیم به این نتیجه رسیدیم که آقایان را حذف کنیم؛ چون بحث تیم نساجی با 50 سال قدمت است و بذری که کاشته ایم تازه رشد کرده است.» او گفت:« ما سال گذشته در قائمشهر تنها یک باخت داشتیم و تیم قدرتمندی به کمک تماشاگرانمان بودیم. سال قبل بعد از لطف خدا انرژی تماشاگران بود که باعث شد تیم های دیگر از ما حساب ببرند و امسال باید ببینیم چگونه می توانیم این را ادامه دهیم.»

او همچنین گفت:« جلسه ای با آقای حدادیان داریم و با حضور برخی بزرگان که همیشه کنار بودند برنامه ریزی و از تجارب آن ها استفاده می کنیم و امیدواریم به نفع نساجی تمام شود.»

 

 

انتهای پیام/