سرمربی مقاومت البرز در پایان بازی تیمش مقابل اهورا گفت: تیم رده دوم جدول را شکست دادیم و توانستیم در دیدار شش امتیازی پیروز شویم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرهاد کشاورز در خصوص دیدار تیمش در مقابل حریف این هفته مقاومت به خبرنگار ما گفت: با توجه به اینکه  اهورا بهبهان تیم دوم جدول لیگ بود و ما به امتیاز این بازی نیاز داشتیم و دیدار شش امتیازی برای تیم ما بود و بازی سختی را داشتیم به خاطر اینکه ما در دو هفته گذشته روزهای سخت و وحشتناکی داشتیم.

سرمربی مقاومت درباره مشکلات تیمش در دیدار قبل اظهار کرد: تیم ما در بازی گذشته اجازه استفاده از بازیکنان سرباز نداشت و با پنج بازیکن اصلی و چند بازیکن از رده های امید به تیم اضافه کردیم و راهی بازی با گیتی پسند اصفهان شدیم و برای بازی در این هفته هم دلهره در اختیار داشتن این بازیکنان تا قبل بازی را داشتیم و این برای تیم از نظر روانی امتیاز منفی دارد و با تلاشی که داشتیم توانستیم تیم را از لحاظ روحی آماده کنیم و در مسائل فنی هم توانستیم تیم اهورا بهبهان را به خوبی بررسی و آنالیز کنیم و بازی را اداره کنیم وبه شدت موقعیت گل های بسیار زیادی را خراب کردیم.

وی درباره سرمربی تیم حریف می گوید: من به محمد حجت مربی تیم اهورا تبریک می گویم به خاطر این تیم با طراوتی ساختند از تیمی که تا پایان نیم فصل سال گذشته تنها سه امتیاز داشت تبدیلش به چنین تیمی که نوید تیم خوب و آینده داری را می دهد.

کشاورز درباره تلاش ها و حمایت هایی که در این چند روز برای تیمش رخ داده است گفت: این برد را به جناب آقای اسفندیاری مدیرعامل تیم و هیات مدیره که شبانه روز پیگیر حل مشکل بازیکنان سرباز بودند و دست تک تک هواداران را می بوسم که ما را حمایت کردند. و به بازیکنان تیمم خسته نباشید میگم.

وی در پایان اظهار کرد: تیم ما برای بازی هفته آینده آماده خواهد شد ما با برنامه و پارت دوم که برای خود ترسیم کردیم جلو خواهیم رفت و بازی بسیار سخت و پرمهره با ستارگان ورامین با ارژن و فرش آرا خواهیم داشت و به دنبال حداکثر امتیازات در پارت دوم هستیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.