کوین دی بروین، ستاره بلژیکی منچسترسیتی در مورد شرایط فصل بعد تیمش صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از دو فصل قهرمانی متوالی در لیگ برتر، حالا تیم های بزرگ لیگ برتر به دنبال گرفتن قدرت از دست سیتیزن ها هستند. کوین دی بروین مدعی شد نمی توان از حالا پیش بینی کرد آنها برای قهرمانی چند امتیاز لازم دارند و تمرکز بازیکنان سیتی نه روی رقبا، بلکه باید روی خودشان باشد.

کوین دی بروین گفت: "در پایان سال شاید شما 95 یا 100 امتیاز لازم نداشته باشید. شاید تیم ها امتیاز بیشتری از یکدیگر کسب کنند و شما بتوانید با کسب 85 امتیاز نیز قهرمان شوید و دلیل آن رقابت بالایی است که در لیگ برتر جریان دارد.

شما نمی دانید چه اتفاقی رخ می دهد. شاید هم برای کسب قهرمانی ما به 102 امتیاز نیاز داشته باشیم و من نمی توانم از الان چیزی را پیش بینی کنم و در پایان خواهیم دید چه اتفاقاتی رخ می دهد.

قهرمان فصل بعد؟ هر فصل شرایط متفاوت است. یک سال ما در مقابل تیم های کوچکتر بهتر عمل کردیم و سال دیگر در مقابل تیم های ضعیف تر بیشتر باختیم.  در پایان فصل شما باید فقط یک امتیاز از سایر تیم ها بیشتر داشته باشید. ما در حال حاضر می دانیم کدام رقیب در حال حاضر قوی تر و کدام تیم ضعیف تر شده است. اما در پایان ما باید سعی کنیم خودمان را آماده کنیم و شرایط در حال حاضر به اندازه کافی دشوار است. همه چیز به خودمان بستگی دارد و ابتدا ما باید به خودمان نگاه کنیم و بعد متوجه تیم های دیگر شویم."

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.