رئال مادرید تحت هر شرایطی قصد دارد نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن را جذب کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نیمار تمایلی به ماندن در پاری سن ژرمن ندارد و همین موضوع دو غلول بزرگ لالیگا را علاقمند به جذب وی کرده است. البته تمایل مدیران پی اس جی به فروش گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ به رئال مادرید باعث شده این تیم از شانس بیشتری برای خرید نیمار برخوردار باشد.

شبکه اسپانیایی لاسستا مدعی شد رئال مادرید قصد دارد به سرعت زمینه فروش بازیکنانی چون گرت بیل، خامس و ماریانو دیاز را برای تامین منابع مالی خرید نیمار فراهم کند اما ممکن است ستاره ولزی کهکشانی ها بخشی از این معامله باشد.

رئال مادرید به پاری سن ژرمن پیشنهادی معادل 180 میلیون یورو به علاوه گرت بیل را داده است. البته به نظر می رسد فلورنتینو پرز قصد دارد این مبلغ هنگفت را در تابستان بعدی به پاری سن ژرمن پرداخت کند و سال اول حضور نیمار در برنابئو قرضی خواهد بود.

اگر این انتقال رخ بدهد از دو نظر به سود رئال مادرید خواهد بود؛ هم فلورنتینو پرز بالاخره بازیکنی که سالها به دنبالش بوده را جذب خواهد کرد و هم اینکه از شر حقوق هنگفت و 17 میلیون یورویی گرت بیل خلاص خواهد شد.

به نظر می رسد رئال مادرید این بار برای خرید نیمار بسیار جدی است و اگر روند مذاکرات بر همین منوال پیش برود، احتمالا ستاره برزیلی پاری سن ژرمن تا پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی راهی رئال مادرید خواهد شد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.