روملو لوکاکو که دیروز رسماً به اینتر میلان ملحق شد در پیام خداحافظی با منچستریونایتد از این باشگاه تشکر کرد و گفت اینتر تنها باشگاهی بوده که می‌خواسته در آن بازی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی که دیروز منچستریونایتد را ترک کرد و با امضای قراردادی رسمی به اینترمیلان پیوست در پیام خداحافظی‌اش با یونایتد از این باشگاه و سرمربی‌اش اوله گنار سولسشر تشکر کرده و گفت اینتر تنها باشگاهی بوده که می‌خواسته برای آن بازی کند و از بابت انتقالش به اینتر خوشحال است.

لوکاکو دیروز با امضای قراردادی که گفته می‌شد به ارزش 80 میلیون یورو بوده به اینتر پیوست و رکورد نقل و انتقالاتی این باشگاه را شکست. از ابتدای تابستان صحبتهایی درباره انتقال لوکاکو به اینتر مطرح شده بود و با وجود  وارد شدن یوونتوس به این ماجرا از اواسط تابستان ولی او در نهایت در آخرین روز بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی انگلیس رسما به اینتر پیوست.

لوکاکو بعد از پیوستن به اینتر گفت:" اینتر تنها باشگاهی بود که من می‌خواستم چون اینتر باشگاهی نیست که هر کسی بتواند به آن ملحق شود. من به اینجا آمده‌ام تا نراتزوری را به اوج برگردانم".

لوکاکو در ادامه گفت:" از اینکه در اینتر هستم خیلی خوشحالم. از حمایت شما ممنونم. زنده باد اینتر".

هاجم بلژیکی در پست اینستاگرامی خود خطاب به منچستریونایتد نوشت:" به همه کسانی که با باشگاه منچستریونایتد در ارتباط هستند، از هیات مدیره تا مدیرعامل و دستیارانش، بازیکنان و هواداران، از همه و همه تشکر می‌کنم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم".

 

انتهای پیام/